W czym możemy Ci pomóc?

wygrane tu

Znajdziesz tu porady dotyczące opłat likwidacyjnych, wskazówki co zrobić by odzyskać pieniądze, czy i kiedy ugoda z TU może mieć miejsce, co kiedy kontynuujesz umowę i co kiedy ja wypowiedziano.

Otrzymasz od nas kontakt do dużych i wyspecjalizowanych kancelarii z Wrocławia, Warszawy, Poznania czy Gorzowa (kilka kolejnych w trakcie negocjacji), które za sukces liczą sobie 5%, 8%, 10% 15% (w zależności jakie towarzystwo, jak skomplikowana sprawa), podczas gdy na rynku nadal istnieją kancelarie, które za te same usługi liczą sobie 20%, 30% a nawet 50%!

Tworząc ten serwis przyświecała man jedna myśl; stworzyć platformę wsparcia dla oszukanych by nie dali się naciągnąć po raz drugi.

Jaki jest problem z TU Europa?

Konsekwencja w działaniu oraz setki zadowolonych Klientów spowodowały, że zostaliśmy wyróżnieni przez Rzecznika Finansowego w II Raporcie dotyczącym poliso-lokat, jako strona pomagająca przebrnąć przez trudny wybór kancelarii prawnych, wyjaśniająca w sposób prosty czym są opłaty likwidacyjne oraz polisolokaty i dlaczego można odzyskać w ramach profesjonalnej pomocy prawnej pieniądze niesłusznie pobrane przez ubezpieczyciela.

W ramach projektu www.oszukaniprzezpolisy.pl monitorujemy rynek kancelarii prawnych, prowadzimy subiektywny ranking oraz proponujemy tylko najlepsze i sprawdzone kancelarie w kraju.

Jeśli Ciebie również ten problem dotyczy to jesteśmy tu dla Ciebie.

Administracja