Większość kancelarii, głównie z Google nadal zawyża stawki!

Na naszej stronie przestrzegamy nie tylko przez polisolokatami i opłatami likwidacyjnymi ale także a w szczególności przed kancelariami, których oferty wręcz straszą potencjalnych Klientów.

Nie ma dnia by poszkodowany na polisach inwestycyjnych i opłacie likwidacyjnej nie zgłaszał się do nas z zapytaniem o polecenie uczciwej, sprawdzonej i przede wszystkim niedrogiej kancelarii prawnej.

Opisują przypadki kiedy dzwoni do nich jedna, druga czy trzecia firma i oferuje przeprowadzenie sprawy za 25-50% od sukcesu.

Takich firm jest dużo i widać to w reklamach na google.pl

Klient ma przykładowo do odzyskania 5000 zł i słyszy. że odzyskamy za 30%, albo pisała do nas pani z Wrocławia, że ma do odzyskania z TU Europa 40.000 ale pewna reklamująca się kancelaria z Wrocławia zaproponowała jej…25%!!!

Dlaczego nie powinieneś ufać kancelarii z reklamy

Szanowni Państwo, rynek tychże usług można łatwo zweryfikować wysyłając do nas zapytanie o polecenie kancelarii. zleciliśmy ponad 2200 spraw a koszt usługi średnio plasował się na poziomie 10-12%.

Pani z Wrocławia nawiązała dzięki nam współpracę z dużą i polecaną przez ponad 780 czytelników kancelarią a jej opłata to 10% a nie 25%.

Polisolokaty nadal dochodowym biznesem dla „firm-kancelarii”.

Prosimy weryfikować takie usługi w wielu miejscach a po szczegółowy ranking czy namiary zachęcamy do kontaktu. Działamy na rzecz pomocy pokrzywdzonym przez polisolokaty i kredyty frankowe od listopada 2013 i rynek tych usług jest nam bardzo dobrze znamy. Kto zawyża stawki, kto wygrywa i kto robi to tak jak być powinno.

www.oszukaniprzezpolisolokaty.pl

Administracja