Jak wybrać dobrą i tanią kancelarię do sprawy frankowej?


Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługę wzrasta podaż usług. Nasz portal działa od listopada 2013 a zaczynaliśmy o rekomendacji dzięki zadowolonym klientów sprawdzonych i tanich kancelarii do tematu polis inwestycyjnych i opłat likwidacyjnych. Dwa lata temu pojawiły się pierwsze zapytania dotyczące rekomendacji takich kancelarii, które specjalizują się w kredytach „frankowych.

Przez dwa lata takich zapytań było ponad 200 a prawie 100 osób udało się do dwóch wskazanych przez naszych czytelników kancelarii, które sprawdziły się w polisach czy innych sporach z bankiem i mają wymagane doświadczenie i sukcesy.

Nie są to wielkie i medialne kancelarie z reklam internetowych czy wywiadów telewizyjnych, bo umówmy się, mało kogo stać na opłaty wstępne rzędu 10-15 tysięcy złotych by czekać w kolejce na załatwienie swojej sprawy.

Koszta kancelarii są bardzo zróżnicowane. wiele firm powstało, jak w przypadku poliso-lokat tylko na potrzeby rynku i te właśnie głównie się reklamują. Pobierają znaczne kwoty, nawet 10, 15 czy nawet 20 tysięcy złotych.


Wybór takiej kancelarii czy adwokata nie jest prostym zadaniem bo zazwyczaj nie korzystamy z ich z ich usług często. Polegamy na reklamach a te są zwykle najgorszym, wyborem bo reklamować może się w zasadzie każdy! Obecnie na rynku działa kilkadziesiąt kancelarii „specjalizujących” się w tym temacie. Załączają wyroki by wywołać duże zainteresowanie osób posiadających kredyty we frankach tematem pozwania banków.

Są również kancelarie, które działają bardzo długo na rynku, nie potrzebują reklam, również mają wyroki a ich koszta są nawet połowę mniejsze, lub jeszcze mniejsze.

Prym wśród naszych czytelników wiodą trzy kancelarie, dwie w Warszawie i jedna we Wrocławiu. Jeśli chodzi o warszawską, to jej koszt plasuje się w okolicach 5.000 zł i 1-5% od sukcesu. Tą kancelarię poleca ponad 120 osób

Spotkałem się natomiast z kancelarią z Poznania, która bierze jako wynagrodzenie nawet 20-30%! Kpina!

http://oszukaniprzezpolisy.pl/kredyty-frankowe/

Administracja