Pomoc od 2013 roku

 

Największy i najdłużej działający serwis pomocy prawnej oszukanym przez polisolokaty a także kredyty frankowe.

Od 9 lat, po zleceniu ponad 3800 spraw, wciąż namawiam kancelarie do obniżania opłat za sukces. Wiele z nich już przestało stosować zaporowe stawki, choć duża część z ich nadal stawia na „szybki i duży zysk”.

 

Jest to najdłużej działający w Internecie sewis dla poszkodowanych przez polisy inwestycyjne. Kancelarie pojawiające się w Serwisie są sprawdzone, skuteczne tanie i przede wszystkim polecane przez Klientów.

Żadna z nich nie jest tą, która potrzebuje się reklamować w Internecie!

Pomogłem prawie 4000 osobom

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, jeśli zostałeś oszukany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe czy Bank skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub skorzystaj z nawigacji w menu.

W maju 2019 SN wypowie się w sprawie unieważnienia polisy z TU Europa i Open Life. Zapisz się do newslettera po prawej stronie by skorzystać w pierwszej kolejności!

Podczas gdy kancelarie reklamujące się na głównej stronie google.pl zmieniają nazwy, nas odwiedza miesięcznie już ponad 12.000 osób.

Rekomendowane nie tylko przez nas ale i setki zadowolonych Klientów kancelarie prawne z całego kraju obniżyły swoje success fee nawet od 10% co jest najniższym kosztem by uwolnić się od polis inwestycyjnych w kraju.

Ranking renomowanych, najskuteczniejszych i najtańszych kancelarii ws. opłat likwidacyjnych sprawdzisz tutaj a ich namiary otrzymasz po wysłaniu zapytania opisując swój problem.

WAŻNE!

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

firma/nazwa programu,
suma wpłat, obecny stan rachunku, strata
umowa kontynuowana czy rozliczona?
czy podpisałeś/podpisałaś aneks?
imię, nazwisko i miasto zamieszkania

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Ponad 750 spraw o unieważnienie TU Europa, Open Life. Prawomocne wyroki.

  Znajdziesz tu porady, wskazówki co zrobić by odzyskać pieniądze bez płacenia setek czy tysięcy złotych na utrzymanie pięknych stron internetowych prawników i nowych firm.

  Nie promuję żadnej konkretnej instytucji finansowej czy kancelarii prawnej, zwłaszcza takiej, która pobierze od Ciebie pieniądze przed zapoznaniem się z problemem. Nie obnażymy również podmiotów prawnych, które haniebnie żerują na krzywdzie i niewiedzy klienta zmuszając go do olbrzymich kosztów.

  Tworząc ten serwis przyświecała mi jedna myśl; stworzyć platformę wsparcia dla oszukanych by nie dali się nabrać po raz drugi. Mam na myśli różnej maści kancelarie, które wyrastają jak grzyby po deszczu by „załapać” się na gorący temat! Chcące zarobić, na krzywdzie ludzi, bo jak inaczej nazwać  podmioty, które pobierają ponad 1000 zł za pozew zbiorowy i 10-20% po wygranej?! Albo kancelarie, które pobierają 30-40% kwoty wywalczonej dla klienta! Ta sama kancelaria pobierze w innej opcji tylko „25%” po sukcesie, ale kiedy wniesiesz opłatę 2400 zł na start szczycąc się setką „zadowolonych” klientów!

  Są też kancelarie, promujące się na google pod postacią reklam, zmieniają swoje nazwy, z niepochlebnymi opiniami, które dostajemy prawie codziennie. Niektóre wręcz pomijają prawdę, że wyroki unieważniające np. polisolokaty Europy podawane na ich stronie zostały w dalszej części odrzucone.

  Od ponad 6 lat monitorujemy rynek kancelarii prawnych, prowadzimy ranking tanich i wiarygodnych kancelarii oraz zapraszamy tylko najlepsze kancelarie w kraju (wyłącznie pozwy indywidualne). Dajemy korzyść w postaci swobodnego wyboru wśród najtańszych i sprawdzonych oferty dla naszych czytelników. Porównaj oferty i skonfrontuj je z rynkiem. Gwarantujemy, że to my wyznaczamy obecnie standardy jakimi powinny kierować się kancelarie prawne!

  Przekaż nam ile Ci zaproponowano w konkretnej kancelarii a gwarantujemy, że jesteśmy w stanie wywalczyć dla Ciebie znacznie korzystniejsze stawki.

   

  64 Comments

  1. Właśnie AXA oddała mi opłatę likwidacyjną 7200 PLN wraz z ustawowymi odsetkami , oczywiście sprawa musiała skończyć się w sądzie na wszelkie pisma i prośby AXA zawsze odmawia, jedynie prawomocny wyrok pozwala odzyskać pieniądze.

  2. prawnicy to tacy sami zlodzieje. Jak mozna brac tyle kasy? Nie sprawdzalem internetu i namowil mnie prawnik z inviktusa, ze taniej nie znajde i ze zrobia to w 5 miesiecy max. Podpisalem cyrograf na 50%, a tu widze, ze mozna nawet za 10%

  3. Widzieliście koszty tych kancelarii z reklam 20%, 40% 50%!!!
   To powinno być karalne,. Mam polisę skandal i jeszcze nikt mi nie zaproponował mniej nic 20% a tu na dzień dobry 10 🙂

  4. Świetna strona. Długo działa a nie jak te wynalazki w internecie. Widać, znają się na robocie.

  5. codziennie czytam i codziennie sie coraz bardziej uswiadamiam w tym, że sprzedano mi Europe bubel. Co to za kraj by grabić polak polaka 🙁

  6. Az dziw bierze, ze kiedy jedni oferuja prowadzenie sprawy za 20%, to tu sa kancelarie za 5% czy nawet 10%?

  7. Mnie zaproponowała jedna z wrocławskich kancelarii 50%!! Tutaj dostałem propozycję gej samej sprawy za 10%. Takich stron więcej i będzie dobrze w tym grajdole

  8. Dzięki waszej rekomendacji otrzymałam 8% kiedy inne kancelaria e chciały min. 15%!!!
   Taka lichwa powinna być zakazana.

  9. Dużo artykułów, widać że robione z paski a nie dla pieniędzy jak inni co stawiają stronę, wykupują reklamę i polują na klientów. Gratuluję sukcesów i pomyślności. Grzegorz

  10. Witam Ktos mi moze podać namiar na najtańsza kancelraie we Wrocławiu .Mam pOlisolokate i chce ja zlikwidować i rozczyć sie o opłaty likwidacyjne.
   Proszę o kontakt :llluuukkk@poczta.onet.pl

  11. Chyba po raz kolejny dalem się oszukać. myślałem, że 25% to dobra cena. Do odzyskanie ponad 14.000 a tu widzę, ze w moim mieście to samo można za 10%!!??

  12. Bardzo profesjonalny serwis. Odpowiadają w kilka godzin, rzeczowo i z kilkoma opcjami. Polecam, pozwy faktycznie o połowę tańsze

  13. „W przypadku Skandii, jak i AXA, Generali, Aegon NIE MA PODSTAW PRAWNYCH by polisę unieważnić i dochodzić całości wpłaconych pieniędzy.”
   Zgadza się, ale dlaczego inne kancelarie czy strony sugerują wręcz ze odzyakają 100% wpłat? Przecież to takie samo nabijanie klienta w balona jak te polisy!! Brawo Oszukaniprzezpolisy za szerość!! Powodzenia w tym co robicie oby dalej

  14. Witam! Sam zostałem oszukany. Zainwestowałem w polisolokaty i myślałem, że już nigdy nie odzyskam gotówki. Na szczęście znajomy polecił mi te stronę – szybka pomoc i profesjonalne podejście. Łatwo nie było, ale udało mi się odzyskać pieniądze. Poleca każdemu, kto ma problem z oszustami!

   Pozdrawiam!

  15. Hej! Gdyby nie pomoc Kancelarii z Wrocławia z polecenia tej strony, to nie udałoby nam się wygrać sprawy z polisolokatą. Zaangażowanie, doświadczenie oraz bardzo duża wiedza w zakresie polisolokat. Uważam, iż Kancelaria może pomóc jeszcze niejednej osobie. Jeżeli zostaliście oszukani, to polecam podjęcie współpracy 🙂

  16. Witam Panie Łukaszu,

   Bardzo Panu dziękuję za wyczerpującego i ciekawego maila. Te kancelarie drogie, o których Pan pisze, to faktycznie tak jest. Miałem przyjemność poznać Invictusa i powiem Panu, że jak przesłali mi wzór umowy, to od razu mnie to zniesmaczyło, bo telefonicznie ustalałem inne warunki, a w umowie były inne i mam wrażenie, że musiałbym im zapłacić chyba jeszcze więcej, niż wynosi ta opłata likwidacyjna 🙂 Po za tym wydaje mi się, że Invictusowi ktoś pisze pozytywne opinie w internecie na zlecenie, bo wszędzie są setki pozytywnych opinii o nich, ale wydaje się, że pisane są one podobnym językiem i sposobem myślenia 🙂

  17. niepokojace jest juz to, że powstają tak tendencyjne strony internetowe, juz po mkilka z jednej firmy, ay tylko rozszerzyć swoją działalność. strony te sa na darmowych szablonach, nie wnoszace żadnej absolutnie wartości merytorycznej, żadnych tekstów, blogów, opisów…tylko formularz kontaktowy.
   Na szczęście jest jeszcze grupa ludzi, którzy traktują to jak misję i angażują się pisząc teksty czy wysyłając newslettery!

  18. A te procenty podawane na stronie to netto czy brutto?
   Też wziąłem kontakt do jednej kancelarii z tej strony i okazało się po przeczytaniu umowy, że koszty przekraczają 25 % odzyskiwanej sumy.

  19. Witam.
   Korzystałam z kancelarii Inviktus z Wrocławia, która zajmowała się moja sprawą z firmą AXA. Odzyskali pieniadze, niestety ja z paru tysięcy otrzymałam tylko 700zł.
   Umowa jest sformułowana dwuznacznie.
   Proszę o pomoc czy mozna coś z tym zrobić.
   Po raz drugi czuję się oszukana z własnych oszczędności.
   Idąc do prawnika oczekujemy pomocy a nie checi zarobienia na wszystkich
   oszczędnościach uczciwych ludzi.

  20. Znakomita robota. W dobie wykorzystywania po raz wtóry klientów, to co robicie zasługuje na podziw!

  21. Szanowni Państwo,
   Dziękuję za bardzo cenne informacje i rozjaśnienie całej sytuacji związanej z odzyskaniem choć części środków pieniężnych . Wybrałem opcję 2 – kancelarię wrocłąwską

  22. Polisolokaty to naprawdę ciężki temat, jednak nie warto się nigdy poddawać. Trzeba walczyć o swoje! Najlepiej przy pomocy profesjonalistów z doświadczeniem w tego typu sprawach – Kancelaria z Wrocławia to zdecydowanie najlepszy wybór 🙂 http://www.oszukaniprzezpolisy.pl – koniecznie ich sprawdźcie, jeśli macie ciężką sytuację z polisolokatami 🙂

    • mec. Konecki z Wrocławia. Kontakt mam ze strony oszukaniprzezpolisy.pl, napisz do nich, dzięki stronie masz znacznie taniej. Ja dałam 9%.

  23. Polecany Wrocław jest chyba najtańszy!! Moi znajomi korzystali z innej reklamujacej się kancelarii na L__ i bardzo drogo ich to kosztowało, a własciwie to jeszcze trwa.

  24. U mnie znajomi ostatnio korzystali z pomocy mecenasa z Kancelarii Wrocławskiej dzieki Wam 🙂 udało im się odzyskać większość pieniędzy 🙂 Fachowa pomoc to podstawa

  25. Mam dwa pytania:

   1. potrzebuję namiar na kancelarię z Wrocławia która skutecznie, szybko i za rozsądną opłatą zajmie sie moją polislokatą.

   2. w jaki sposób pomagacie optymalizować koszty firmy (podatek dochodowy) i ZUS?

   Dziękuję i pozdrawiam.

   • Panie Pawle proszę wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy i pozostawić numer telefonu. Prawnicy skontaktują się z Panem w tym temacie.

  26. Interesuje mnie upadłość konsumencka w Krakowie lub w Tarnowie, kogo sprawdzonego mi można polecić?

  27. Czy znacie kogoś kto pomaga pisać wniosek o upadłość konsumencką? Za normalne pieniadze oczywiście – najlepiej jakies duże miasto typu Warszawa albo z Wrocławia?

  28. Szukam sprawdzonej kancelarii na terenie Częstochowy, chodzi o poważny wypadek w pracy. Kogo macie tam poleconego? Mirosława Zubik

  29. To jest piekne co robicie!! Jedna kancelaria chciała ode mnie 60% (kwota do odzyskania to ok 3400zł) a okazało się, że można za 15%!! Danke

  30. Szukam dobrej i pewnej kancelarii zz Szczecina lub okolic. Chodzi o kredyty frankowe. Polecacie coś/kogoś? Czekam na info (mail w formularzu z zapytaniem) Paweł

  31. Witam
   Zapoznałem się z informacjami jakie od państwa dostałem.
   Nadmienię że do kontaktu z państwem skłoniła mnie inna kancelaria która zgłosiła się do mnie bezpośrednio z chęcią pomocy w odzyskaniu pieniędzy. Przesłali wzór umowy abym mógł się zapoznać. Koszty ich prowizji są dość spore, bo w przypadku kiedy zlecę wszystkie opłaty związane ze sprawą na kancelarię to chcą prowizji o. 48% brutto. Ta kancelaria to Arbiter z Wrocławia.
   Proszę więc o namiary na kancelarię którą państwo rekomendujecie tą opcję 1

  32. Witam, przestrzegam wszystkich przed tym oszustwem z polisami, ja sama prawie straciłam wszystkie oszczędności jakie miałam. kosztowało mnie to wiele zdrowia i pieniędzy i gdybym nie otrzymała pomocy od Pana Lukasza nie odzyskałabym pieniędzy pewnie po dziś dzień . Dla zainteresowanych polecam.

  33. Wiele z tych wpisów bardzo mi pomogło własciwie nie tyle w temacie polisolokaty ale w wyborze kancelarii. Jest tyle tego dziadostwa co się reklamuje a ich ceny chyba uwzgledniają koszta wydane na reklamę!! Odradzam korzystanie z reklamujących się na google kancelarii.

  34. Przede wszystkim gratuluje portalu bo trudno się polapać w tych ofertach. O mały włos nie poszlak na zbiorowy pozew!! Dzięki Ela

  35. Szukam kancelarii do rejestracji spółki z poznania. Proszę o polecenie. Zostawilem namiary na formularzu. Grzegorz Choszcz

  36. Ja osobiście korzystałam z pomocy Pana Łukasza i udało mi się odzyskać pieniądze, wcześniej długo sama walczyłam z dłużnikiem,ale bezskutecznie.

  37. Chciałabym przestrzec przed kancelarią Invictus z Wrocławia. Przed tą kancelarią przestrzegają też z tego co wiem inni zwerbowani klienci. Zgłosiłam się do kancelarii prawnej z Wrocławia Invictus, którzy zajmują się takimi sprawami, obiecali załatwić sprawę szybko. Umowę z nimi podpisalam w lipcu 2016 roku. Po podpisaniu umowy i wysłaniu żądanych dokumentów, nie miałem od nich żadnego kontaktu przez pół roku. W styczniu 2017 zadzwonił mecenas reprezentujący pozwane TU z propozycją ugody. Umowa z kancelarią była tak skonstruowana, że w takim przypadku musiałam powiadomić kancelarię, co też uczyniłam wyrażając wolę przyjęcia ugody. Od tego momentu nie miałam informacji o toczącym się postępowaniu. Dzwoniłam kilka razy, mailowanie też nie przyniosło skutku. Dokładnie po roku otrzymałam odpowiedź na moje zapytanie, że jest przygotowywany pozew w sprawie!!!!, czyli rzez rok nie zrobili nic. Ta kancelaria nie jest polecana przez http://www.oszukaniprzezpolisy.pl

  38. Udało mi się udzyskać moje środki, ale niestety walczę o kolejne dla osób z rodziny którzy nie mieli takiego szczęścia. Została mi tylko droga sądowa ale tutaj znalazłam pomoc z bardzo niską stawką.

  39. Faktycznie jest ogromna liczba podmiotów, które reklamują się, jako specjaliści w sprawie polisolokat. Ja jakiś czas temu, jak szukałam pomocy w swojej własnej sprawie, kontaktowałam się z wieloma firmami. Prowadziłam nawet rozmowy z kancelarią odszkodowawczą, ale na szczęście znajomy ostrzegł mnie i wytłumaczył, iż z kancelarią prawną to firma taka ma niewiele wspólnego, że oni jedynie wyszukują klientów, a dalej dopiero zlecają sprawy prawnikom. Ostatecznie zdecydowałam się na mecenasa z Wrocławia polecanego przez Was. Polecam – profesjonalny, rzetelny i co ważne, zawsze był z nim kontakt, czy to telefoniczny, czy mailowy. Sprawę ostatecznie wygrałam.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.