Polisolokaty nadal dochodowym biznesem dla „firm-kancelarii”.

Jakiś czas temu napisała do nas Pani, chyba w sprawie TU Europa. sprawa typowa dla polisy. Wpłacała przez kilka lat, doradca zapewniał o wzrostach, pokazywał indeksy, itp a jak wyszło wiadomo. Dziś kobieta po wpłaceniu ponad 80.000 ma niewiele ponad 40.ooo i widmo opłaty likwidacyjnej chyba na poziomie 15%.

Opisała również, poza problemem z polisolokatą, jej przygody z kancelariami z reklam internetowych. Dwie wydzwaniają do niej choć ona nigdy wcześniej z nikim się w tej sprawie nie kontaktowała. Te dwie kancelarie są nam znane z opowieści innych Klientów. Są z Wrocławia i zdążyły już zmienić nazwy. Wpisały się w kanon „prawnika krwiopijcy” już kilka lat temu kiedy za możliwość odzyskania opłaty likwidacyjnych życzyły sobie 40-50%. Oczywiście nie mogę napisać ich nazw, ale można je znaleźć na głównej stronie google, w reklamach po wpisaniu hasła polisolokaty.

Zachęca do poznania PRZEŁOMOWEGO WYROKU. Czyli jakiego? Inna pisze, że ma 10 letnie doświadczenie! Przecież ten problem na raptem 5 lat (pierwsze wyroki indywidualne).

Inna opisuje, że odzyska 100% wpłaconego kapitału!! To proszę poprosić o taki prawomocny wyrok aby pokazali!

Inna pisze wprost, że POWSTAŁA dokładnie po to aby Ci pomóc odzyskać pieniądze! To jakie oni mają doświadczenie? Czy tylko biznesowe?

Jeszcze inna odkupi trefną polisę inwestycyjną, by Klient na nią scedował własność za 15-20% tego co sami za pół roku wytargają ale już na swoje nazwisko!

A już najlepsza reklama jest taka, że ktoś z rozpędu zamiast Skandia to napisał SKANIDA!

Polisolokaty – Skanida Rezygnacja z polisy – kompleksowa pomoc

Kolejna, poznańska, choć śledzę ten temat od polowy 2013 roku i nie trafiłem na taką kancelarię, na swojej stronie informuje, że jako pierwsza wygrała ze Skandią, AXA czy Generali! Informuje, że posiada UNIKALNE doświadczenie w sporze z Towarzystwami oraz, że zainicjowała OGÓLNOKRAJOWĄ DYSKUSJĘ na ten temat!

Dlaczego nie powinieneś ufać kancelarii z reklamy

Szanowni Państwo, tu naprawdę nie trzeba unikalnych doświadczeń bo takie sprawy są wygrywane już na pierwszej sprawie, nawet po podpisaniu aneksu!

Mało tego. Kancelaria pisze, że z sukcesem jako PIERWSZA zakończyła spór z takimi towarzystwami jak AXA, Skandia czy Aegon!

Ja osobiście swoje pieniądze odzyskałem z takiej polisy (dokładnie ze Skandii) w roku 2013 i jestem pewien, że 90% tych kancelarii, które się obecnie reklamują i zgarniają po 20-30%, nie było w internecie a co dopiero mówić o tym, że jako pierwsze!

Dosadnie trzeba przypomnieć, dla posiadaczy zwłaszcza TU Europa, że

Uwaga! Pewna kancelaria wręcz oszukuje Klientów!

Wracając jeszcze do tych dwóch firm, które zmieniły nazwy na inne ale brzmiące podobnie. Jak to możliwe, jak zauważyło kilku czytelników, mają tyle pochlebnych komentarzy w sieci…od pana Adama, pani Teresy itp a pisane są z jednego IP komputera.

Biznes ma się dobrze. Proszę mimo wszystko zaufać kancelariom sprawdzonym i nie przepłacać (opłacać im reklamy) o takie sprawy obecnie można przeprowadzić za 10-12% a nie 30-40%.

www.oszukaniprzezpolisy.pl

Administracja