Czas dla  Złotówkowiczów. Wibor się obroni?

Pozbądź się WIBORu. Unieważnij umowę kredytową w złotówkach. Jak pokazuje historia Franka można walczyć z dużymi instytucjami. Franek się nie poddał i walczy do końca. Dzięki niemu zapadły wiele korzystnych dla kredytobiorców orzeczeń. Ba! Powołany specjalny Specjalny Sąd Frankowy (XVIII Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Warszawie). Dlaczego Złotówek miałby sobie nie poradzić równie dobrze?

Od ponad 8 lat pomagam pokierować Klientów do doświadczonych prawników i adwokatów, prowadzących od wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom). Ponad 3800 zleconych spraw, głównie unieważnienia polis inwestycyjnych, opłaty likwidacyjne i kredyty frankowe i inne umowy zawierające klauzule abuzywne.

W ostatnim czasie banki pozywają swoich klientów o zwrot udzielonego kredytu jeszcze w czasie trwania umowy, a to w reakcji na żądanie przez konsumentów unieważnienia umowy kredytowej. Jeśli także otrzymałeś taki pozew nie wahaj się bo nie masz się czym, martwić. Kancelarie adwokackie także pomogą także w tej sprawie.

Żądaj usunięcia klauzuli niedozwolonej z umowy frankowej i złotowej albo unieważnij umowę. 

Dodatkowo Zwrot prowizji bankowej i wszystkich kosztów kredytu!

Spłaciłeś kredyt, pożyczkę przed terminem? Bank nie dokonał rozliczenia? Odzyskaj zwrot prowizji i wszystkich kosztów kredytu. Dla kredytów, pożyczek spłaconych przed 08 lipca 2018 r. termin przedawnienia wynosi aż 10 lat. Tu również proponuję Ci bezpłatną konsultację z doświadczonymi prawnikami- adwokatami i radcami prawnymi prowadzącymi od wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom). 

Nie masz dokumentów? Nie szkodzi…. Bezpłatna konsultacja z doświadczonymi prawnikami- adwokatami i radcami prawnymi  prowadzącymi o wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom).

Unieważnij Światowe Bogactwa, Światowe Rynki, Kwartalne Zyski, Pareto 2, Program Regularnego Oszczędzania Zabezpiecz Przyszłość, Symfonia Zysków

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Administracja