Czas dla  Złotówkowiczów

Pozbądź się WIBORu. Unieważnij umowę kredytową w złotówkach. Jak pokazuje historia Franka można walczyć z dużymi instytucjami. Franek się nie poddał i walczy do końca. Dzięki niemu zapadły wiele korzystnych dla kredytobiorców orzeczeń. Ba! Powołany specjalny Specjalny Sąd Frankowy (XVIII Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Warszawie). Dlaczego Złotówek miałby sobie nie poradzić równie dobrze?

Od ponad 8 lat pomagam pokierować Klientów do doświadczonych prawników i adwokatów, prowadzących od wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom). Ponad 3800 zleconych spraw, głównie unieważnienia polis inwestycyjnych, opłaty likwidacyjne i kredyty frankowe i inne umowy zawierające klauzule abuzywne.

W ostatnim czasie banki pozywają swoich klientów o zwrot udzielonego kredytu jeszcze w czasie trwania umowy, a to w reakcji na żądanie przez konsumentów unieważnienia umowy kredytowej. Jeśli także otrzymałeś taki pozew nie wahaj się bo nie masz się czym, martwić. Kancelarie adwokackie także pomogą także w tej sprawie.

Żądaj usunięcia klauzuli niedozwolonej z umowy frankowej i złotowej albo unieważnij umowę. 

Dodatkowo Zwrot prowizji bankowej i wszystkich kosztów kredytu!

Spłaciłeś kredyt, pożyczkę przed terminem? Bank nie dokonał rozliczenia? Odzyskaj zwrot prowizji i wszystkich kosztów kredytu. Dla kredytów, pożyczek spłaconych przed 08 lipca 2018 r. termin przedawnienia wynosi aż 10 lat. Tu również proponuję Ci bezpłatną konsultację z doświadczonymi prawnikami- adwokatami i radcami prawnymi prowadzącymi od wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom). 

Nie masz dokumentów? Nie szkodzi…. Bezpłatna konsultacja z doświadczonymi prawnikami- adwokatami i radcami prawnymi  prowadzącymi o wielu latu spory przeciwko instytucjom finansowym (bankom, firmom pożyczkowym, ubezpieczycielom).

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Administracja