start

Unieważnienie TU Europa i Open Life, kredyty frankowe. Skandia i Generali poza sądem! 7-letni ranking kancelarii prawnych.

Od listopada 2013 lat tworzę Serwis Pomocy Oszukanym przez polisy, opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe tworząc tym samym ranking usług prawnych i kancelarii w kraju. Wraz z ponad 3 tysiącami czytelników podaję kilka przykładów ile taka pomoc powinna kosztować, podaję koszty poszczególnych kancelarii i w przypadku zainteresowania kieruję bezpośrednio do wybranej kancelarii.

Strona została wyróżnione przez Rzecznika Finansowego po dwóch latach działalności. 

Dzięki www.oszukaniprzezpolisy.pl i jednaj kancelarii z Wrocławia Skandia i Generali oddaje Klientom 95% opłaty likwidacyjnej poza drogą sądową, w miesiąc.

Jeśli zostały nałożone na Ciebie opłaty likwidacyjne, masz toksyczną TU Europa lub Open Life, Skandię, itp lub szukasz taniej i sprawdzonej kancelarii w temacie “franków” – ta strona jest dla Ciebie.

oszukaniprzezpolisy.pl/uniewaznienie/

Poniżej znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Dostaniesz wyczerpujące temat informacje wraz z propozycjami najczęściej polecanych i najtańszych kancelarii prawnych – nie firm, specjalizujących się w tym temacie, które osobiście sprawdziłem.

Ranking.

Przed powierzeniem komuś swojej sprawy radzę dokładnie zapoznać się z propozycjami 10 innych kancelarii, bo różnice w cenach mogą być ogromne.

Projekt ten ma na celu ograniczenie bezprawnych działań Towarzystw Ubezpieczających uderzających w klientów i odzyskanie funduszy zgromadzonych na polisach ubezpieczeniowo – inwestycyjnych z tytułu bezprawnie  pobieranych opłat  likwidacyjnych  po  ich  rozwiązaniu  lub wypowiedzeniu!

Przez ponad 7 lat skontaktowało się ze mną ponad 7 500 osób a ponad 3100 osób nawiązało współpracę z polecanymi kancelariami. 

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości