start

Opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe. Wsparcie prawne dla poszkodowanych oraz ranking kancelarii prawnych.

 FB_IMG_1465334845143

Jako jedyni w Internecie nie jesteśmy KANCELARIĄ PRAWNĄ choć pomagamy bardzo długo i bardzo skutecznie.  Nasz Serwis odwiedza regularnie prawie 10 000 osób miesięcznie.

Od listopada 2013 lat tworzymy Serwis Pomocy Oszukanym przez polisy, opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe tworząc tym samym ranking usług prawnych i kancelarii w kraju. Podajemy kilka przykładów ile taka pomoc powinna kosztować, podajemy koszta poszczególnych kancelarii i w przypadku zainteresowania kierujemy do wybranej kancelarii.

Jeśli zostały nałożone na Ciebie opłaty likwidacyjne lub szukasz taniej i sprawdzonej kancelarii w temacie „franków” – ta strona jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Polecimy Ci najtańsze kancelarie prawne specjalizujące się w tym temacie, które osobiście sprawdziliśmy.

Kryteria jakimi się kierujemy, koszta oraz specyfikę niektórych z nich poznasz w zakładce Ranking.

Przed powierzeniem komuś swojej sprawy radzimy dokładnie zapoznać się z propozycjami 10 innych kancelarii, bo różnice w cenach mogą być ogromne.

Pomoc oszukanym rozpoczęliśmy w listopadzie 2013 po wygranej jednej z kancelarii prywatnych pieniędzy naszego kolegi od Generali, oddając prawnikowi 30% swoich pieniędzy i prawie 2000 zł za pozew, niestety! Co prawda udało się, ale dziś pozostał niesmak, bo podobną sprawę o odzyskanie opłaty likwidacyjnej niektóre kancelarie gotowe są poprowadzić za 200-300 zł i maksymalnie 5-10%.

Projekt ten ma na celu ograniczenie bezprawnych działań Towarzystw Ubezpieczających uderzających w klientów i odzyskanie funduszy zgromadzonych na polisach ubezpieczeniowo – inwestycyjnych z  tytułu bezprawnie  pobieranych opłat  likwidacyjnych  po  ich  rozwiązaniu  lub wypowiedzeniu!

Przez prawie pięć lat skontaktowało się z nami ponad 5 500 osób a ponad 2200 nawiązało współpracę z polecanymi kancelariami. Jesteśmy dumni, że tworzymy największy serwis pomocy dla poszkodowanych dając im możliwość wyboru najniższych cen.

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości