start

Unieważnienie TU Europa, Skandia i Open Life, kredyty frankowe. Wsparcie prawne dla poszkodowanych. 7-letni ranking kancelarii prawnych.

 FB_IMG_1465334845143

Jako jedyni w Internecie nie jesteśmy KANCELARIĄ PRAWNĄ choć pomagamy bardzo długo i bardzo skutecznie.  Nasz Serwis odwiedza regularnie prawie 10 000 osób miesięcznie.

Od listopada 2013 lat tworzę Serwis Pomocy Oszukanym przez polisy, opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe tworząc tym samym ranking usług prawnych i kancelarii w kraju. Wraz z prawie 3 tysiącami czytelników podaję kilka przykładów ile taka pomoc powinna kosztować, podaję koszta poszczególnych kancelarii i w przypadku zainteresowania kieruję bezpośrednio do wybranej kancelarii.

Jeśli zostały nałożone na Ciebie opłaty likwidacyjne, masz toksyczną TU Europa lub Open Life, Skandię, itp lub szukasz taniej i sprawdzonej kancelarii w temacie „franków” – ta strona jest dla Ciebie.

oszukaniprzezpolisy.pl/uniewaznienie/

Poniżej znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Dostaniesz wyczerpujące temat informacje wraz z propozycjami najczęściej polecanych i najtańszych kancelarii prawnych – nie firm, specjalizujących się w tym temacie, które osobiście sprawdziłem.

Ranking.

Przed powierzeniem komuś swojej sprawy radzę dokładnie zapoznać się z propozycjami 10 innych kancelarii, bo różnice w cenach mogą być ogromne.

Pomoc oszukanym rozpocząłem w listopadzie 2013 po wygranej jednej z kancelarii prywatnych pieniędzy naszego kolegi od Generali, oddając prawnikowi 30% swoich pieniędzy i prawie 2000 zł za pozew, niestety! Co prawda udało się, ale dziś pozostał niesmak, bo podobną sprawę o odzyskanie opłaty likwidacyjnej niektóre kancelarie gotowe są poprowadzić za 150 zł i maksymalnie 10-15%.

Projekt ten ma na celu ograniczenie bezprawnych działań Towarzystw Ubezpieczających uderzających w klientów i odzyskanie funduszy zgromadzonych na polisach ubezpieczeniowo – inwestycyjnych z tytułu bezprawnie  pobieranych opłat  likwidacyjnych  po  ich  rozwiązaniu  lub wypowiedzeniu!

Przez ponad 6 lat skontaktowało się ze mną ponad 6 500 osób a ponad 2900 nawiązało współpracę z polecanymi kancelariami. Strona został juz w drugim roku działania wyróżniona przez Rzecznik Finansowego Jesteśmy dumni, że tworzony jest taki serwis pomocy dla poszkodowanych dając im możliwość wyboru najniższych cen i minimalizując monopol różnych „internetowych” kancelarii.

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości