start

Unieważnienie TU Europa i Open Life ZA 250zł. Sprawdź gdzie!

Od listopada 2013 lat tworzę Serwis Pomocy Oszukanym przez polisy, opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe tworząc tym samym ranking usług prawnych i kancelarii w kraju. Wraz z ponad 4 tysiącami czytelników podaję kilka przykładów ile taka pomoc powinna kosztować, podaję koszty poszczególnych kancelarii i w przypadku zainteresowania kieruję bezpośrednio do wybranej kancelarii.

Strona została wyróżnione przez Rzecznika Finansowego po dwóch latach działalności. 

Dzięki www.oszukaniprzezpolisy.pl i jednaj kancelarii z Wrocławia Skandia i Generali oddaje Klientom 95% opłaty likwidacyjnej poza drogą sądową, w miesiąc – dwa i jest to jedyna opcja mediacji poza sprawą sądową.

Jeśli zostały nałożone na Ciebie opłaty likwidacyjne, masz toksyczną TU Europa lub Open Life, Skandię, itp lub szukasz taniej i sprawdzonej kancelarii w temacie “franków” – ta strona jest dla Ciebie.

oszukaniprzezpolisy.pl/uniewaznienie/

Poniżej znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Dostaniesz wyczerpujące temat informacje wraz z propozycjami najczęściej polecanych i najtańszych kancelarii prawnych – nie firm, specjalizujących się w tym temacie, które osobiście sprawdziłem.

Przed powierzeniem komuś swojej sprawy radzę dokładnie zapoznać się z propozycjami 10 innych kancelarii, bo różnice w cenach mogą być ogromne.

Przez ponad 8 lat skontaktowało się ze mną ponad 10.000 osób a ponad 3500 osób nawiązało współpracę z polecanymi kancelariami. 

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

 • firma/nazwa programu,
 • suma wpłat,
 • obecny stan rachunku
 • czy umowa jest kontynuowana czy rozliczona,
 • ile wynosi opłata likwidacyjna/strata na dziś,
 • imię i nazwisko oraz miasto zamieszkania
 • czy masz kredyt nominowany w CHF?

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości