start

Opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe. Wsparcie prawne dla poszkodowanych oraz ranking kancelarii prawnych.

 FB_IMG_1465334845143

Jako jedyni w Internecie nie jesteśmy KANCELARIĄ PRAWNĄ choć pomagamy bardzo długo i bardzo skutecznie.  Nasz Serwis odwiedza regularnie prawie 10 000 osób.

Od listopada 2013 lat tworzymy Serwis Pomocy Oszukanym przez polisy, opłaty likwidacyjne, kredyty frankowe tworząc tym samym ranking usług prawnych i kancelarii w kraju. Podajemy kilka przykładów ile taka pomoc powinna kosztować, podajemy koszta poszczególnych kancelarii i w przypadku zainteresowania kierujemy do wybranej kancelarii.

Jeśli zostały nałożone na Ciebie opłaty likwidacyjne lub szukasz taniej i sprawdzonej kancelarii w temacie „franków” – ta strona jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz krótki formularz kontaktowy. Polecimy Ci najtańsze kancelarie prawne specjalizujące się w tym temacie, które osobiście sprawdziliśmy.

Kryteria jakimi się kierujemy, koszta oraz specyfikę niektórych z nich poznasz w zakładce Ranking.

Przed powierzeniem komuś swojej sprawy radzimy dokładnie zapoznać się z propozycjami 10 innych kancelarii, bo różnice w cenach mogą być ogromne.

Pomoc oszukanym rozpoczęliśmy w listopadzie 2013 po wygranej jednej z kancelarii prywatnych pieniędzy naszego kolegi od Generali, oddając prawnikowi 30% swoich pieniędzy i prawie 2000 zł za pozew, niestety! Co prawda udało się, ale dziś pozostał niesmak, bo podobną sprawę o odzyskanie opłaty likwidacyjnej niektóre kancelarie gotowe są poprowadzić za 200-500 zł i maksymalnie 5-10%.

Projekt ten ma na celu ograniczenie bezprawnych działań Towarzystw Ubezpieczających uderzających w klientów i odzyskanie funduszy zgromadzonych na polisach ubezpieczeniowo – inwestycyjnych z  tytułu bezprawnie  pobieranych opłat  likwidacyjnych  po  ich  rozwiązaniu  lub wypowiedzeniu!

Przez ponad trzy lata skontaktowało się z nami ponad 4 500 osób a ponad 2000 nawiązało współpracę z polecanymi kancelariami. Jesteśmy dumni, że tworzymy największy serwis pomocy dla poszkodowanych dając im możliwość wyboru najniższych cen.

Dla ułatwienia podaj podstawowe dane dotyczące polisy:

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to płacisz składki wszelakie na poziomie 1 100 zł, a może chciałbyś płacić 600 zł (wraz z księgowością prawną i podatkową) tym samym samemu odkładając sobie na emeryturę? Sprawdź.

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości