NOWA PROPOZYCJA DOTYCZĄCA AKTYWNYCH POLISOLOKAT!

Oszukani przez polisolokaty i opłaty likwidacyjne?

Przedstawiam propozycje naszych głównych kancelarii, o której informowaliśmy szukanych przez polisy już kilkukrotnie.

Unieważnienie TU Europa

Unieważnienie Open Life

Rzecznik finansowy ws unieważnienia polisy

Dotyczy klientów towarzystw, którzy mają nadal aktywną polisę i przed jej rozwiązaniem blokuje ich wysoka opłata likwidacyjna. Dotyczy to zwłaszcza TU Europa, Open Life, Allianz.

Jeżeli oszukany przez polisy inwestycyjne i opłaty likwidacyjne ma aktywną polisę to można wytoczyć pozew o zwrot całej wpłaconej kwoty i unieważnić umowę.

Lub w wyniku negocjacji lub sprawy sądowej wyeliminujemy zapisy umowy mówiące o opłatach likwidacyjnych. Wtedy klient może sam zdecydować czy wypowiada umowę czy chce ją kontynuować odzyskują całe środki gdyby chciał kiedyś przed czasie zrezygnować.

Przykład. Oszukany przez polisy inwestycyjne kontynuuje umowę bo po pierwsze ma mniej niż wpłacił i liczy, że za x lat „się choćby wyrówna” oraz/i opłata likwidacyjna kolejny raz uszczupli jego pieniądze.

Klient wpłacił 40.000. Rachunek po X latach wpłacania to 20.000zł Gdyby dziś szukany chciał zrezygnować to towarzystwo zabierze np. 50% czyli 10.000. Klient dostanie 10.000 a „fryzjer” kolejne 10.000.

O takie roszczenie można wytoczyć pozew tylko indywidualny, zbiorowy jest tylko o opłatę likwidacyjną. Indywidualny nie tylko o pobraną opłatę likwidacyjną 10.000, ale i stratę na rachunku 20.000, w sumie 30.000.

 

opłata likwidacyjna

 

www.oszukaniprzezpolisy.pl

Administracja