Nowa propozycja dotycząca aktywnych umów!

Przedstawiam propozycję naszych prawników, o której informowałem poprzednio. Dotyczy klientów towarzystw, którzy mają nadal aktywną polisę i przed jej rozwiazaniem blokuje ich wysoka opłata likwidacyjna.
 
Jeżeli klient ma aktywną polisę to możemy bez wypowiadania poprowadzić jego sprawę. W wyniku negocjacji lub sprawy sądowej wyeliminujemy zapisy umowy mówiące o opłatach likwidacyjnych. Wtedy klient może sam zdecydować czy wypowiada umowę czy chce ją kontynuować odzyskują całe środki gdyby chciał kiedys przed czase zrezygnować. Kancelaria pobiera w tym wypadku swój % od kwoty opaty likwidacyjnej jaką klient musiałby zapłacić kiedy zgłosił się do Kancelarii. Oczywiście klient płaci to dopiero po wygranej sprawie, nie teraz.
 
Przykład. kontynuuje Pan dziś umowę. Rachunek to 20.000zł, gdyby dzis chciał Pan zrezygnować to towarzystwo zabierze 50% czyli 10.000, a tego Pan nie chce. Zleca Pan sprawę i za nic nie płaci. Kiedy zrobiy to opisane powyzej, Pan bedzie mógł “bezkarnie” odstapic od umowy i nie ponosić kosztów opłaty likwidacyjnej, a kancelarii zapłaci Pan 20-30% od kwoty gdyby towarztswo pobrało dzisiaj (30% od 10.000) czyli 3000zł.

Administracja