Dlaczego „oszukani przez polisy” odnieśli sukces?

images (1)

Oszukaniprzezpolisy.pl to bezpłatny serwis pomocy dla pokrzywdzonych oraz ranking kancelarii w kraju.

Żadnego owijania, brania pieniędzy, podpisywania umów czy brania oryginalnych dokumentów! Podczas gdy kolejne kancelarie powstają co 3 miesiące my konsekwentnie działamy od listopada 2013. Zaczynaliśmy od artykułów mających dać przede wszystkim wiedzę czym są polisy inwestycyjne, opłaty likwidacyjne, rodzaje pozwów i gdzie szukać pomocy.

Po 3 latach wiemy już, ze pozwy zbiorowe są nieskuteczne, wiemy że takich polis jest ponad 5 milionów a ich łączna wartość przekracza 50 miliardów „zainwestowanych” oszczędności rodaków.

Oszukani przez polisy łączą się w coraz większe grupy, powstają fora, stowarzyszenia, strony na mediach społecznościowych. Kancelarie prześcigają się w reklamach, pięknych stronach internetowych, kopiowaniem rekomendacji czy nagrywaniu filmików. To świetna inicjatywa, niestety nieskuteczna – doskonały przykład to działalności jednej z kancelarii. Skuteczna walka polega na wzięciu takiej kancelarii, która legitymuje się ugodami. Jak zawiera się ugody? To tajemnica adwokacka i nawet my tego nie wiemy, wiemy natomiast, ze trzeba „męczyć” towarzystwo nawet 3-4 wezwaniami sądowymi.

Wskazujemy konkretne działania jeśli sam chcesz podjąć walkę. Wskazujemy oszukanym kilka opcji, kilka dobrych, profesjonalnych i sprawdzonych kancelarii, które badaliśmy od prawie 3 lat.

Ty dokonujesz wyboru! My wskazujemy różnice pomiędzy pozwem indywidualnym a zbiorowym. Obnażamy wady postępowań zbiorowych, jego czasu trwania, trudnościach w doprowadzeniu go do końca, pokazujemy także warunki finansowe nie do zaakceptowania w przypadku innych bardzo drogich kancelarii (20? 25%? 40? 50%?) Taki był nasz warunek! Nie utrzymujemy armii prawników, nie mamy kosztów aplikantów czy sekretarek, biur czy samochodów. Dlatego proponujemy 5%, 7%, 10%, 15%.

Dziś monitorujemy rynek kancelarii prawnych i jako jedyni w Internecie nie jesteśmy kancelarią prawną, których reklamy zobaczysz w Internecie.

Wiele kancelarii nadal twierdzi, że nie są w stanie przeprowadzić takiej sprawy taniej niż 20-25%, ba są nawet kancelarie, które świadomie wprowadzają konsumenta w błąd, ale tego zapewne jesteście w stanie się Państwo domyśleć po kontakcie z takową. Ale nie o tym ten wpis.

Wiele kancelarii powstało nie dalej jak rok temu. Nie twierdzę, ze są nieskuteczne, ale zapewne są drogie. Sam zleciłem taka sprawę ponad 3 lata temu za 30%, a dziś można to zrobić za 5-10% i taki koszt jesteście w stanie z naszą rekomendacją uzyskać.

Dajemy możliwość wyboru spośród pięciu dużych i renomowanych kancelarii. Skutecznych (wbrew pozorom nie są to trudne sprawy) i przede wszystkim tanich. Nawet nie działamy jak typowa kancelaria, nie prosimy o konieczne pozostawienie numeru telefonu w celu oddzwonienia, nie prosimy o kontakt do 18.00, bo nagminnie zdarza się nam odpisywać nawet o 5 w nocy czy w niecałą godzinę. Nie faworyzujemy nikogo, polegamy na tym co na dzień dzisiejszy każda z 5 kancelarii jest w stanie zaproponować oraz na kolejnych znakomitych rekomendacjach.

Posiadamy kontakty do większości z tych kancelarii, które działają na rynku ubezpieczeniowych znacznie dłużej niż 3 lata a ich dokładny opis czym się zajmują, jakie Towarzystwa preferują, jakie i z kim mają ugody i na jaki koszt powinien być przygotowany Klient, otrzymasz po kontakcie na nami.

Kilka faktów, o których wrobiony w polisę nie ma zapewne informacji:

 • Opłaty likwidacyjne są do odzyskania w pozwach indywidualnych.
 • Unieważnienie polisolokat TU Europa i Open Life
 • Kilka pozwów zbiorowych zostało „przyjętych do rozpoznania” po 3 latach, gdy indywidualne średnio kończą się w rok-półtora
 • % od sukcesu to tylko niewielka cześć tego co zarabia kancelaria po wygranej sprawie
 • nie są tańsze czy lepsze kancelarie, które mówią „0zl za złożenie sprawy” – one to odbiją w success fee z nawiązką
 • zaproponowane ugody i niższe opłaty likwidacyjne przez towarzystwa ubezpieczeniowe dotyczą umów zawartych po 2013 roku i/lub nie obejmują „najpopularniejszych” programów tychże towarzystw
 • można wygrać z towarzystwem ubezpieczeniowym a dowodem na to są setki wyroków i kilkadziesiąt kolejnych oczekujących w Sądach
 • nie trzeba być członkiem Stowarzyszeń, chodzić w pikietach, wynajmować publicystów, by robili programy telewizyjne, by odzyskać choćby cześć swoich pieniędzy.

Jeśli poniosłeś opłaty likwidacyjne i zostałeś oszukany przez polisy zgłoś się!

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Administracja