Kancelaria Buszan, Orłowski, Przybylski – Lewandowski

Zakres świadczeń
Opis:Kancelaria Buszan|Orłowski|Przybylski-Lewandowski powstała w Sopocie w 2010 roku, a jej adwokaci i radcowie prawni to profesjonaliści od spraw nieruchomości, spraw frankowiczów, rynków kapitałowych, prawa pracowniczego oraz podatkowego.

Klientami Kancelarii są najczęściej mieszkańcy i przedsiębiorcy z Sopotu, Gdyni i Gdańska. Zespół prawników realizuje jednak z sukcesami sprawy nie tylko klientów z terenu Trójmiasta, ale również z całej Polski.

Prawnik Naszej Kancelarii to partner w Twojej działalności, który stawia na uczciwość, przejrzystość, jasny przekaz i dyspozycyjność.
Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i bankami, nieruchomości, podatków a także obligacji GetBack.

Doświadczony zespół adwokatów i radców prawnych zapewnia obsługę prawną osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Empatyczne i indywidualne podejście do sprawy każdego Klienta sprawia, że kancelaria szczyci się wysokim profesjonalizmem, jest polecana i cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów, także anglojęzycznych.

Rodzaje usług: prawo cywilne,
– spory z instytucjami i bankami (kredyty frankowe, polisy z UFK)
– nieruchomości,
– przedsiębiorcy i osoby fizyczne,
– podatki,
– obligacje GetBack

Publikacje: 
Języki obce: angielski
Nr wpisu: 
Dane kontaktowe:
Ulica: Al. Niepodległości 696 lok. 1.3
Miejscowość: Sopot
Kod pocztowy: 81-854
Województwo:pomorskie
Telefon: +48 58 341 88 02
Faks: 
Adres e-mail: biuro@kancelariabopl.pl
Adres strony www: http://kancelariabopl.com/

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.