PRUSKI & RÓŻYŁO KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SP.P

Zakres świadczeń
Opis: Kancelaria Prawna Pruski I Różyło we Wrocławiu powstała jako wspólne przedsięwzięcie prawników i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu prawa.Nasza Kancelaria świadczy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów gospodarczych i publicznych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląską jak i całej Polski.

Partnerzy naszej Kancelarii legitymują się wszechstronnym i bogatym doświadczeniem w przedmiocie stałej i doraźnej obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, reprezentacji przedsiębiorców w procesach gospodarczych, windykacji należności z tytułu działalności gospodarczej.

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w zakresie odfrankowienia kredytów bankowych (kredyt we frankach), odzyskiwania środków z poliso-lokat, pomoc prawną w sporach z bankami, a także pomoc w obronie przed egzekwowaniem przedawnionych roszczeń przez podmioty finansowe.

Wszystkie oferowane przez Naszą Kancelarię Prawną usługi świadczone są przy dołożeniu szczególnej staranności, wiedzy i doświadczenia. Każda usługa jest szyta na miarę i dopasowywana do potrzeb Klienta Kancelarii. Kontakt z Klientem nawiązujemy w przeciągu kilku minut.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej Kancelaria korzysta z doświadczenia i wiedzy współpracujących z Nami prawników praktykujących w różnych dziedzinach prawa, w tym prawa zamówień publicznych, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń, tworzenie umów franczyzowych, reprezentacja podmiotów w trakcie kontroli skarbowych a także rozliczanie deweloperów za błędy, wady i stosowanie niedozwolonych zapisów umowy.

Radcowie Prawni zatrudnieni w Naszej Kancelarii Prawnej posiadają aktualne wpisy na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych. Zapewniamy profesjonalizm, przejrzyste zasady współpracy a co najważniejsze w miłej i pełnej szacunku atmosferze.

Rodzaje usług:
 • Prawo cywilne
   
  Prawo spółek handlowych i korporacyjne
   
  Odfrankowanie kredytów – umowy kredytowe
   
  Prawo administracyjne i budowlane
   
  Prawo ubezpieczeń społecznych i zamówień publicznych
   
  Ochrona cudzoziemców i legalizacja pobytu
   
  Tworzenie i obsługa franczyzn w tym negocjowanie umów handlowych
   
  Postępowanie podatkowe i zwrot VAT
   
  Odszkodowania, odzyskiwanie środków z polis UFK
   
  Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
   
  Inwestycje i Start-upy
   
  Obrót nieruchomości i prawo budowlane
   
   
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:
 •  
 •  
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Bartłomieja Strachowskiego 3A
Miejscowość:  Wrocław
Kod pocztowy:  52-210
Województwo:  dolnośląskie
Telefon:  + 48 71 726 26 71
Faks:  
Adres e-mail:  kancelaria@pruski-rozylo.pl
Adres strony www:  www.pruski-rozylo.pl

 

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.