Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Szela

 

Zakres świadczeń
Opis:
Prowadzący Kancelarię radca prawny Janusz Szela w roku 2002 ukończył aplikację sądową, a w roku 2006 został wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe prowadzącego Kancelarię radcy prawnego Janusza Szeli gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług i profesjonalizm wykonywanej działalności.
 

Kancelaria prowadzi działalność pod adresem ul. Rynek Dębnicki 6/3 30-319 Kraków oraz Rynek 6/4 32-200 Miechów. Spotkanie z radcą prawnym jest możliwe zarówno w siedzibie w Krakowie, w godzinach 9-18, jak i w placówce w Miechowie w godzinach 12-20. Ze względów organizacyjnych i dla wygody klientów pragnących spotkać się z radcą prawnym Januszem Szelą prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy celem umówienia spotkania.  

Działalność Kancelarii koncentruje się na sprawach z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy. W obrębie prawa cywilnego Kancelaria szczególną uwagę poświęca sprawom związanym z tzw. kredytami frankowymi oraz sprawom o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Rodzaje usług:
  • sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie,
  • umowy „kredytów frankowych
  • odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego,
  • prawo cywilne,
  • prawo pracy,
  • opiniowanie i tworzenie umów
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:  nr wpisu KR-1357
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Rynek Dębnicki 6/3  oraz  Rynek 6/4 32-200 Miechów
Miejscowość:  Kraków
Kod pocztowy:  30-319
Województwo:  małopolskie
Telefon:  tel. 577 784 525
Faks:  
Adres e-mail:  kancelariajanus1@wp.pl
Adres strony www:  

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.