Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Skonieczna – Powałka

Zakres świadczeń
Opis:

Usługi prawnicze i doradcze świadczone są dla przedsiębiorców jak i Klientów indywidualnych w ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego Izabeli Skoniecznej – Powałki, jak również we współpracy z Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Skonieczny oraz spółki „Kaczmarek i Skonieczna Doradcy Restrukturyzacyjni” sp. j.

Radca prawny Izabela Skonieczna – Powałka posiada wieloletnie doświadczeniem w świadczeniu usług na rzecz firm z branży budowlanej, handlowej, informatycznej i medycznej, a także na rzecz syndyków mas upadłości prowadzących postępowania upadłościowe firm leasingowych, deweloperskich, produkcyjnych.

Ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe radcy prawnego Izabeli Skoniecznej – Powałki, absolwentki Uniwersytetu Wrocławskiego (stacjonarne studia prawa) i Uniwersytetu Ekonomicznego (podyplomowe studia z zakresu finansów i rachunkowości) poparte jest dziesiątkami zadowolonych klientów, w tym spółek akcyjnych zajmujących się budową dróg, jak i kopalni kruszyw, podmiotów świadczących usługi związane z górnictwem, niepubliczny szpital wraz z przychodniami, spółki realizujące dostawy i usługi na rzecz podmiotów leczniczych, firmy handlowe i pośredniczące, syndycy masy upadłości.

Rodzaje usług:
  • prawo medyczne dla lekarzy i pacjentów,
  • działalność deweloperów i zawieranie umów deweloperskich,
  • postępowania upadłościowe (konsumenckie),
  • prawo budowlanego i procesów budowlanych,
  • funkcjonowania spółek i innych osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych,
  • umowy kredytów frankowych,
  • odszkodowania od organów administracji państwowej i samorządowej,
  • prawo pracy,
  • opracowywania projektów umów i ich opiniowania.
Publikacje:
Języki obce:  angielski,
Nr wpisu:  Wr-1428
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Dmowskiego 3/42
Miejscowość:  Wrocław
Kod pocztowy:  50-203
Województwo:  dolnośląskie
Telefon:  +48 71 71 712 72 73
Faks:
Adres e-mail:  izabela.skonieczna@kancelariaskonieczna.pl
Adres strony www:  http://radcaprawny-skonieczna.pl/

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.