Kancelaria Radców Prawnych M.Pilichowska J.Karolak

 

pilichowska-karolak3

Zakres świadczeń
Opis:

Radcowie naszej Kancelarii Magdalena Pilichowska i Jolanta Karolak są absolwentami Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Wiedza, doświadczenie i minimalizacja ryzyka to cechy, którymi legitymują się nasi pracownicy.

Nasza Kancelaria zapewnia obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład jej zespołu. 

Wyróżnia nas  skuteczność – podczas prowadzenia spraw sądowych jak i negocjacji zawsze rzetelne informujemy naszych Klientów o naszej ocenie co do ich powodzenia – to nasz z głównych atutów. Kolejne co nas wyróżnia to: wiedza i doświadczenie zdobyte i oparte są na rzetelnej, profesjonalnej i kilkunastoletniej pracy zawodowej.

Zarządzająca Kancelarią radca prawny Magdalena Pilichowska daje gwarancję najwyższej jakości usług świadczonych przez radców prawnych i pracowników spółki. Wybieramy i pracujemy w danej sprawie dla naszego Klienta na najlepszych z możliwych, prawnie i gospodarczo warunkach.

Dopełnieniem profesjonalizmu jest Zaufanie, które budujemy i opieramy na bliskich relacjach i indywidualnym podejściu do każdej powierzonej nam sprawy.

Nasza Kancelaria ma siedzibę w Gdyni, natomiast usługi świadczymy również na terenie całego kraju.

Rodzaje usług:
  • prawo handlowe,
  • prawo bankowe,
  • sprawy rodzinne i majątkowe,
  • prawo pracy,
  • usługi prawne dla wspólnot mieszkaniowych,
  • zamówienia publiczne i prawo budowlane,
  • sprawy odszkodowawcze i ubezpieczeniowe,
  • prawo autorskie, reklamy, mediów, Internetu
Publikacje:  
Języki obce: angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Śląska 51/29
Miejscowość:  Gdynia
Kod pocztowy:  81-304
Województwo:  pomorskie
Telefon:  +48 58 661 24 78, +48 502 633 583
Faks:  +48 58 711 69 18
Adres e-mail:  sekretariat@kancelaria-radcow.pl
Adres strony www:  www.kancelaria-radcow.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.