Kancelaria Radców Prawnych Arendarski & Strejblis

 

Zakres świadczeń
Opis:

Kancelaria od początku swojego istnienia, tj. od 1995 roku mieści się w Warszawie. Zespół wyspecjalizowanych prawników cechuje wysoki poziom rzetelności oraz dbałość i troska o sprawy naszych Klientów. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych prawników, będących ekspertami z najróżniejszych dziedzin prawa i finansów. Z naszego wsparcia korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy, organizacje pozarządowe oraz instytucje.

Z entuzjazmem i zaangażowaniem zajmujemy się wszystkimi powierzonymi sprawami. Zapewniamy, że wyróżnia nas nie tylko zaangażowanie, które nierzadko przekłada się na skuteczność w działaniu, ale też jakość współpracy, jaką możemy Państwu zaoferować.

Nasi adwokaci reprezentują Klientów we wszelkich postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych i rodzinnych, także przed rozmaitymi urzędami, sądami administracyjnymi oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Od początku istnienia zdołaliśmy pomóc tysiącom osób.

Prawnicy kancelarii sporządzają opinie prawne i umowy ze wszystkich dziedzin prawa cywilnego i administracyjnego w tym: autorskiego, podatkowego, handlowego i prawa pracy a także zwalczania nieuczciwej konkurencji. Nasi Klienci mogą liczyć na wykonywane na najwyższym poziomie usługi z zakresu prawa własności intelektualnej oraz pomoc we wszelkiego rodzaju negocjacjach. 

Rodzaje usług:
 • DZIAŁ PRAWNY
  • sprawy frankowe,
  • Odszkodowanie, zadośćuczynienie, wypadek,
  • Polisy inwestycyjn z UFK,
  • Prawo cywilne i karne,
  • Prawo gospodarcze, spółki, finanse,
  • Prawo pracy,
  • Rozwód, prawo rodzinne, podział majątku,
  • Windykacja należności
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:   
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Żytnia 16 lok. 54
Miejscowość:  Warszawa
Kod pocztowy:  01-014
Województwo:  mazowieckie
Telefon:  +48 22 466 41 43,  +48 22 466 41 45
Faks:  
Adres e-mail:  sekretariat@arendarski-stejblis.pl
Adres strony www:  www.arendarski-stejblis.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.