Kancelaria Prawna LEXNORD

 

 

Zakres świadczeń
Opis:

Kancelarię Prawną LEXNORD tworzą Dorota Pilarczyk, założyciel i właściciel kancelarii, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim o specjalizacji prawo  administracyjne i cywilne. Tadeusz Stasiak – prawo spółek handlowych, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, Paulina Gwoździewicz – Matan – sprawy związane z prawem własności intelektualnej, w tym prawem autorskim oraz prawem własności przemysłowej, Joanna Zielińska – prawo spółek cywilnych, Jakub Matan – zajmuje się doradztwem z zakresu prawa zamówień publicznych, korporacyjnego oraz windykacji wierzytelności oraz Joanna Schodzińska – prawo publiczno- gospodarcze oraz prawo cywilne.

Kancelaria prawna  działa na terenie Katowic i okolic a powstała z myślą, by sprawnie, fachowo i kompleksowo wspierać w kwestiach prawnych zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne.

Przede wszystkim skuteczność – prowadzimy sprawy dla naszych klientów, tak sądowe, sporne jak i negocjacje związane z zawieraniem umów. Podejmujemy się wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych spraw i sporów oraz zawsze rzetelnie informujemy naszych Klientów o naszej ocenie co do ich powodzenia – to nasz kolejny atut. Kolejne co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie zdobyte i poparte rzetelną edukacją i praktyką zawodową. 

Minimalizujemy ryzyko. Staramy się tak wspierać naszych Klientów w układaniu relacji ze swoimi kontrahentami, aby do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia ewentualnego sporu sądowego, a w ostateczności, aby zapewnić Klientom uprzywilejowaną pozycję w takim sporze. 

Zaufanie w kontakcie z Klientem budujemy i opieramy na bliskich relacjach i indywidualnym podejściu do każdej powierzonej nam sprawy.

Nasze motto to: LexNord – silne ramię, na którym możesz oprzeć swój biznes!

Unieważnienia polis taniej poprzez stronę www.oszukaniprzezpolisy.pl

Rodzaje usług:
  • Unieważnienie poliso-lokat TU Europa i Open Life
  • upadłość konsumencka – www.wupadlosci.com.pl
  • Prawo administracyjne,
  • Ubezpieczenia,
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Prawo gospodarcze,
  • Prawo autorskie i E-commerce,
  • Partnerstwo publiczno – prywatne,
  • Prawo zamówień publicznych,
  • Arbitraż handlowy
Publikacje: http://oszukaniprzezpolisy.pl/kolejny-prawomocny-wyrok-uniewazniajacy-tu-europa-i-najlepsze-fragmenty-z-uzasadnienia/
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Sobieskiego 2
Miejscowość:  Katowice
Kod pocztowy:  40-081
Województwo:  śląskie
Telefon: +48 516 076 132
Faks:  
Adres e-mail:  kancelaria@lexnord.pl
Adres strony www:

 www.lexnord.com

 www.wupadlosci.com.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.