Kancelaria Frankowa Kancelaria Themi

 

Zakres świadczeń:
Opis:

Krakowska Kancelaria Frankowa Themi posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe i praktykę w sporach z instytucjami finansowymi, w tym prawie wszystkimi bankami jak: Raiffeisen Bank International (również dawny Polbank EFG), PKO BP (również dawna Nordea), Bank BPH, Santander Bank Polska (w tym Bank Zachodni WBK), Santander Consumer Bank , Getin Noble Bank, mBank (w tym BRE Bank i MultiBank), Bank Millenium, Credit Agricole, Deutsche Bank Polska, ING Bank Śląski, BOŚ, BNP Paribas Bank Polska (w tym Fortis Bank i BGŻ), Eurobank, Bank Pekao.

Od 2012 r. reprezentujemy konsumentów w ponad 600 sporach z dużymi instytucjami jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, domy maklerskie a ponadto operatorami lotnisk, zakładami przesyłowymi oraz przeciwko Skarbowi Państwa, w tym przeszło 350 procesach wynikłych z umów kredytów we frankach.

W procesach przeciwko bankom wynikłych na gruncie kredytów we frankach uzyskaliśmy do tej pory 37 korzystnych wyroków (stan na lipiec 2020 r.) obejmujących unieważnienie umowy kredytu lub odfrankowienie kredytu (stwierdzenie złotowego charakteru kredytu frankowego).

Posiadana wiedza, nabyte doświadczenie, jak również stała współpraca z innymi członkami Palestry, specjalistami w swojej dziedzinie, pozwala na świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, we wszystkich dziedzinach prawa. Nasi adwokaci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa ochrony konkurencji i konsumenta, w tym klauzul niedozwolonych, nieuczciwych praktyk rynkowych, prawa bankowego i finansowego. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam świadczyć pomoc w sposób kompletny i profesjonalny ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb a także możliwości naszych Klientów.

Prowadzimy również ponad 100 spraw wynikłych z umów polis inwestycyjnych z UFK, ponad 50 procesów przeciwko pośrednikom finansowym w związku z oferowaniem obligacji GetBack S.A., przeszło 50 procesów przeciwko GTL S.A o zapłatę odszkodowania w związku z rozbudową lotniska w Pyrzowicach, ponad 200 spraw z zakresu służebności przesyłu i odszkodowań za wydanie decyzji administracyjnych charakterze wywłaszczeniowym i quasi wywłaszczeniowym oraz wiele innych spraw przeciwko dużym podmiotom gospodarczym.

Siedziba Kancelarii mieści się w Krakowie, jednak prowadzimy sprawy na terenie całego kraju.

Rodzaje usług:
  • Kredyty we frankach,
  • poliso-lokaty z UFK,
  • procesy przeciwko pośrednikom finansowym w związku z oferowaniem obligacji GetBack S.A,
  • procesy przeciwko GTL S.A o zapłatę odszkodowania w związku z rozbudową lotniska w Pyrzowicach,
  • sprawy z zakresu służebności przesyłu,
  • odszkodowań za wydanie decyzji administracyjnych charakterze wywłaszczeniowym i quasi wywłaszczeniowym,
  • inne spory z dużymi podmiotami gospodarczymi
Publikacje:  
Języki obce:   angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:   ul. św. Wawrzyńca 39
Miejscowość:   Kraków
Kod pocztowy:   31-052
Województwo:   małopolskie
Telefon:  +48  790 720 004, +48 504 855 462
Faks:  
Adres e-mail:   kancelaria@themi.pl
Adres strony www:   www.kredytwefrankach.themi.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.