Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Gulla

Zakres świadczeń
Opis: Założycielem Kancelarii jest adwokat doktor Tomasz Gulla, absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz absolwent podyplomowego studium „Prawo usług finansowych Unii Europejskiej. Wykładowca prawa na Politechnice Gdańskiej, sędzia oraz doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w sprawach gospodarczych, w prawie spółek, przekształceń oraz fuzji podmiotów gospodarczych a także w prawie cywilnym, windykacji, w prawie upadłościowym i naprawczym i w prawie ubezpieczeniowym. 

Od 2013 roku tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół młodych prawników ze wsparciem specjalistów z każdej dziedziny prawa. Świadczymy pomoc prawną osobom indywidualnym a także przedsiębiorcom na terenie całego kraju. Wyróżnia nas szybka i skuteczna komunikacja z Klientem a także gwarancja niezależności, lojalność i dbałości o interes Klienta. Najważniejsze w naszej relacji z Klientem jest przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz zachowanie tajemnicy adwokackiej jako główne filary przyświecające działalności naszej Kancelarii.

Działamy zawsze w interesie Klienta wysuwając na pierwsze miejsce jego indywidualne potrzeby dostosowując indywidualne i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na szczerość, lojalność oraz długoterminową współpracę.

 
Rodzaje usług:
  • sprawy kredytów frankowych,
  • sprawy związane z polisami inwestycyjnymi,
  • tarcza antykryzysowa COVID-19,
  • ochrona marki, znaki towarowe,
  • szeroko pojęta windykacja należności,
  • odszkodowania marynarskie
Publikacje:
  •  
Języki obce:   angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:   ul. Nocznickiego 8
Miejscowość:   Gdynia
Kod pocztowy:   81-454
Województwo:   pomorskie
Telefon:   +48 501-79-45-80
Faks:   +48 58 500 81 18
Adres e-mail:   office@gulla.pl
Adres strony www:   www.gulla.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.