Kancelaria Adwokacka Jankowski & Radomska

Zakres świadczeń
Opis:Kancelaria Jankowski & Radomska Spółka Partnerska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów szczególną uwagę skupiają jednak na zagadnieniach dotyczących prawa przewozowego i ubezpieczeniowego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe adwokatów i współpracujących z nami podmiotów gwarantuje najważniejszy poziom profesjonalizmu w podejściu do każdego Klienta, udzielanie fachowego wsparcia i podejmowanie szybkich działań zmierzających do rozwiązania problemów.  Nasi Klienci mają gwarancję nie tylko dobrze rozwiązanego problemu.

Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną na wielu płaszczyznach prawa a profesjonalne i zgodne z etyką adwokacką podejście do powierzonych nam spraw połączone z najwyższą jakością świadczonych usług pozwala nam na wypracowanie optymalnych rozwiązań.

Jako kancelaria zapewniamy opiekę prawną przedsiębiorcom transportowym, spedycyjnym i logistycznym. Naszym atutem jest  znajomość branży TSL. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważna jest znajomość specyfiki tego typu działalności i zmieniających się przepisów prawa. Dodatkowo, w ramach specjalizacji zajmujemy się również dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, wynikających tak ze szkód osobowych jak i majątkowych.

Zespół Kancelarii stale poszerza swoje kompetencje, uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, dyskusjach. Partnerzy Kancelarii prowadzą szkolenia z zakresy prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz prawa przewozowego. 
Rodzaje usług:
Sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie,

Umowy kredytów frankowych i polis z UFK,

Obsługa nieruchomości,

Prawo spadkowe,

Prawo rodzinne,

Prawo karne,

Prawo cywilne,

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Publikacje: 
Języki obce: angielski
Nr wpisu: 
Dane kontaktowe:
Ulica:ul. Dobrowoja 11/5 • II piętro
Miejscowość:Warszawa
Kod pocztowy:04-003
Województwo:mazowieckie
Telefon:tel/fax 22 613 37 32
Faks: 
Adres e-mail: biuro@jrkancelaria.pl
Adres strony www: www.jrkancelaria.pl

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.