Kancelaria Adwokacka adw. Błażej Czapliński

Zakres świadczeń
Opis:Kancelaria Adwokata Błażeja Czaplińskiego zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów Indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w tym jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego i organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji).

Długoletnie specjalizacje w wybranych tematach pozwoliły mi i mojemu zespołowi na osiągniecie perfekcji w poniższych tematach. Posiadamy i szczycimy się długą listą zadowolonych i polecających nasze usługi Klientów na terenie całego kraju.

Klienci, zarówno Indywidualni jak i Biznesowi, mają różne cele i oczekiwania. wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom cenimy przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta, pragmatyzm, elastyczność oraz odważne i innowacyjne rozwiązania zapewniające końcowy sukces w każdej powierzonej sprawie.

Szeroka wiedza nabyta w trakcie kształcenia i kilkuletniej praktyki w sądach, prokuraturach i urzędach oraz w trakcie współpracy z Klientami, pozwala mu na zaproponowanie Państwu najlepszych rozwiązań na miarę Waszych oczekiwań.

Profesjonalizm, etyka i sumienność to cechy, które pozwalają mi i mojemu zespołowi stawać się coraz lepszymi specjalistami.
Rodzaje usług:Oferta dla Klientów Indywidualnych to przede wszystkim pomoc Frankowiczom (kredyt we frankach)
bezpłatna analiza umowy kredytowej (kredyt we frankach) pod kątem przesłanek nieważności oraz występowania w niej klauzul niedozwolonych,
reprezentacja Kredytobiorcy w sporze sądowym z Bankiem,

Sprawy cywilne: doradztwo i reprezentacja w sprawach cywilnych m.in. o zapłatę, zniesienie współwłasności, eksmisję etc.

Odszkodowania: reprezentacja w sprawach odszkodowawczych m.in. ze zdarzeń komunikacyjnych, następstw nieszczęśliwych wypadków etc.

Rozwody: reprezentacja Klienta w sprawie o rozwód oraz o roszczenia dochodzone łącznie z nim tj.: alimenty na wspólne dzieci, alimenty na byłego małżonka, ustalenie sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania, podział majątku, alimenty i roszczenia związane z rodzicielstwem, ustalenie władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem, ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa/macierzyństwa,

Sprawy spadkowe: doradztwo i reprezentację w sprawach spadkowych m.in. stwierdzenie nabycia spadku, podział spadku, o zachowek i inne,

Sprawy pracownicze: doradztwo i reprezentację w sprawach prawa pracy tj. w sporach z pracodawcą,

Oferta dla Klientów Biznesowych:
Obsługa prawna firmy oraz doradztwo korporacyjne,
przygotowanie umów, statutów, regulaminów oraz uchwał organów podmiotów gospodarczych,
reprezentację w sporach z wierzycielami na każdym etapie postępowania (windykacja należności),
przygotowywanie i analiza kontraktów handlowych (np. umów przewozu, umów o roboty budowlane, najmu, sprzedaży i innych) pod kątem ryzyka i zabezpieczenia interesów Klienta, udział w negocjacjach i zawieraniu kontraktów handlowych,
doradztwo i reprezentacja z zakresu prawa pracy,
reprezentacja Klientów Biznesowych w sporach z kontrahentami, instytucjami i organami ścigania przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami władzy państwowej i samorządowej,
doradztwo i reprezentacja w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw.
Publikacje:
Języki obce:angielski
Nr wpisu:
Dane kontaktowe:
Ulica:ul. Pocztowa 5/3
Miejscowość:Gorzów Wlkp.
Kod pocztowy:66-400
Województwo:lubuskie
Telefon:+48 530 730 011
Faks:
Adres e-mail:adw.czaplinski@gmail.com
Adres strony www:http://adwokatczaplinski.pl/

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.