Kancelaria Adwokacka adw. Barbara Bieniasz

Zakres świadczeń
Opis:Kancelaria Adwokat Barbary Bieniasz świadczy kompleksową obsługę prawną.  W swoim zakresie prowadzi obsługę na wszystkich gałęziach prawa. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje.. Kancelaria nasza świadczy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów gospodarczych i publicznych.   Usługi prawne dedykowane są do Klientów poszukujących pomocy prawnej na terenie Rzeszowa i całego kraju.

Partnerzy i reprezentanci naszej Kancelarii legitymują się wszechstronnym i bogatym doświadczeniem w przedmiocie stałej i doraźnej obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, reprezentacji przedsiębiorców w procesach gospodarczych, windykacji należności z tytułu działalności gospodarczej.

Kancelaria adwokat Barbary Bieniasz podejmuje się prowadzenia postępowań sądowych oraz administracyjnych na całym obszarze kraju. Wychodząc na przeciw oczekiwań Klientów Kancelarii nasi prawnicy świadczą usługi prawne również za pośrednictwem środków przekazu bezpośredniego tj. telefonicznie, e-mailowo.

Wszystkie oferowane przez naszą Kancelarię Prawną usługi świadczone są przy dołożeniu szczególnej staranności, wiedzy i doświadczenia.
 
Rodzaje usług: * Prawo cywilne,

* Prawo rodzinne i spadkowe,

* Prawo pracy,

* Prawo administracyjne,

* Występowanie przeciwko ZUS,

* Odfrankowienie kredytów – umowy kredytowe,

* Poliso-lokaty,

* RODO
Publikacje: 
Języki obce: angielski
Nr wpisu:
Dane kontaktowe:
Ulica: ul. Warszawska 16/9
Miejscowość: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-205
Województwo: podkarpackie
Telefon:+48 509 384 639
Faks: 
Adres e-mail:kancelaria@adwokatbieniasz.pl 
Adres strony www:www.adwokatbieniasz.pl

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.