E-kancelaria Grupa-Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Zakres świadczeń
Opis:

E-Kancelaria to doświadczony Partner dostarczający rozwiązania z zakresu odzyskiwania należności z polisolokat, obligacji korporacyjnych oraz unieważniania lub „odfrankowienia” kredytów walutowych. Uszyte na miarę każdego Klienta rozwiązania zwiększają efektywność prowadzonych działań. e-Kancelaria to wiarygodny Partner dla Ciebie

Nasza skuteczność – prowadząc sprawy sądowe jak i negocjacje związane z zawarciem umowy, podejmowanie skomplikowanych sporów i spraw oraz zawsze rzetelne informowanie naszych Klientów o naszej ocenie co do ich powodzenia – to nasz z głównych atutów. Kolejne co nas wyróżnia to: wiedza i doświadczenie zdobyte i oparte są na rzetelnej, profesjonalnej i kilkunastoletniej pracy zawodowej.

Minimalizacja ryzyka to kolejny z naszych wyróżników. Staramy się tak wspierać naszych Klientów w układaniu relacji ze swoimi oponentami, aby do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia ewentualnego sporu sądowego, a w ostateczności, aby zapewnić Klientom uprzywilejowaną pozycję w takim sporze. 

Klamrą profesjonalizmu zepniemy Zaufanie. Budujemy zaufanie oparte na bliskich relacjach i indywidualnym podejściu do każdej powierzonej nam sprawy.

Rodzaje usług:
Publikacje:  
Języki obce:  angielski,
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Prosta 36,
Miejscowość:  Wrocław
Kod pocztowy:  53-508
Województwo:  dolnośląskie
Telefon:  +48 71 738 86 00
Faks:  
Adres e-mail:  odzyskiwanie@e-kancelaria.com
Adres strony www:  www.e-kancelaria.com

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.