BCC Adwokaci Polska

 

Zakres świadczeń
Opis:

Kancelaria BCC Adwokaci Polska realizuje usługi prawne o szerokim spektrum, skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w prawie bankowym i ubezpieczeniowym. Nasi adwokaci zapewniają profesjonalny poziom usług dzięki połączeniu doświadczenia z wiedzą praktyczną ekspertów z różnych dziedzin prawa. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i komfortu naszych Klientów.

Wyróżnia nas wiedza teoretyczna zdobyta na wieloletnich studiach oraz wiedza praktyczna zdobyta w takich sprawach jak np. upadłości konsumenckie, sprawy kredytów pseudofrankowych czy sprawy o zwrot prowizji bankowych, dzięki czemu jesteśmy w nich ekspertami mając z góry wytyczoną i dającą pozytywne rezultaty strategię procesową. Zapewniamy profesjonalny poziom usług dzięki połączeniu naszego doświadczenia z wiedzą ekspertów także z innych dziedzin.  

Zróżnicowany zakres specjalizacji zawodowych poszczególnych członków zespołu gwarantuje Państwu wszechstronną i kompleksową obsługę, świadczoną w oparciu o naczelne zasady panujące w Kancelarii, tj. rzetelność, poufność oraz dbałość o interesy Klienta. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm stanowią gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zakres usług obejmuje m.in.: porady prawne, stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, sporządzanie opinii prawnych i analiz, opracowywanie umów, sporządzanie projektów pism procesowych i pozasądowych. 

Siedziba BCC Adwokaci Polska znajduje się w Lublinie, ale pomagamy również na terenie całej Polski.

Rodzaje usług:
  • kredyty pseudofrankowe i polisy z UFK,
  • upadłość konsumencka – www.wupadlosci.com.pl
  • prawo cywilne i rodzinne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo bankowe i ubezpieczeniowe,
  • koncesje OPC,
  • egzekucja należności, windykacja,
  • prawo administracyjne,
Publikacje:
  •  
Języki obce:   angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:   ul. 1 Maja 47
Miejscowość:   Lublin
Kod pocztowy:   20-410
Województwo:   lubelskie
Telefon:   + 48 500 211 702, + 48 723 745 454
Faks:  
Adres e-mail:   agata.bicka-cenzartowicz@bccadwokaci.pl
Adres strony www:

  www.bccadwokaci.pl

  www.wupadlosci.com.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.