K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

 

Zakres świadczeń
Opis: Kancelaria Prawna K&S Kardasz Staszak z siedzibą w Elblągu oraz Oddziałami w Gdańsku i Malborku powstała jako wspólne przedsięwzięcie prawników z wieloletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu prawa radcy prawnego Krzysztofa Kardasza oraz radcy prawnego Sławomira Staszaka. Kancelaria świadczy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów gospodarczych i publicznych.

Usługi Naszej Kancelarii Prawnej dedykowane są do Klientów poszukujących pomocy prawnej na terenie Elbląga, Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz okolic Trójmiasta i Malborka.

Nasi Prawnicy podejmują się również prowadzenia postępowań sądowych oraz administracyjnych na całym obszarze kraju.

Świadczymy usługi prawne również za pośrednictwem środków przekazu bezpośredniego tj. telefonicznie, e-mailowo oraz za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

Nasi prawnicy (prawnik) obsługują również Klientów przebywających obecnie poza granicami kraju m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech czy Norwegii, a wymagających pomocy w prowadzeniu swoich spraw w Polsce (m.in. spraw rodzinnych, spadkowych lub finansowych).

Partnerzy Kancelarii posiadają również wszechstronne i bogate doświadczenie w przedmiocie stałej lub doraźnej obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym prowadzących swoją działalność w formie spółek prawa handlowego,  reprezentacji przedsiębiorców w procesach gospodarczych, windykacji należności z tytułu działalności gospodarczej.

Świadczymy również pomoc prawną w zakresie odfrankowienia kredytów bankowych (kredyt we frankach), odzyskiwania środków z polisolokat, pomoc prawną w sporach z bankami, a także pomoc w obronie przed egzekwowaniem przedawnionych roszczeń przez podmioty finansowe.

Kancelaria Prawna K&S oferuje także pomoc prawną i reprezentację przed sądami sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w postępowaniach o rozwód, rozwód z orzeczeniem winy oraz rozwód bez orzekania o winie, sprawami z zakresu alimentów, opieki i kontaktów z dzieckiem. Prowadzimy również sprawy rozwodowe małżonków zamieszkałych za granicami kraju.

Zatrudniani przez Naszą Kancelarię Prawną prawnicy praktykują również prowadzenie postępowań działowych w przedmiocie działu spadku lub podziału majątku po ustaniu wspólności ustawowej małżeńskiej po rozwodzie. Nie obce są nam również sprawy z całego zakresu prawa spadkowego, a także inne sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i rodzinnego.

Współpracujący  z nami prawnicy (prawnik) pomagają w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – w tym we wnoszeniu odwołania od decyzji ZUS,  w sprawach rent, emerytur oraz różnego rodzaju zasiłków z ubezpieczeń społecznych.

Doradzamy i pomagamy w zakresie postępowań dotyczących prawa budowlanego w tym w zakresie tzw. legalizacji samowoli budowlanych lub sporów na tle prawa budowlanego prowadzonych z Organami stosującymi przepisy prawa budowlanego.

Pomagamy w procesie tworzenia Spółek prawa handlowego oraz prowadzeniu tzw. sekretariatu korporacyjnego. Nasi prawnicy posiadają również bogate doświadczenie w procesie tworzenia umów handlowych, gospodarczych oraz umów z zakresu prawa cywilnego.

Nasi prawnicy doradzają również w stosowaniu prawa pracy. Reprezentujemy pracowników w sporach z pracodawcą, jak również pracodawców w sporach z pracownikiem. Pomagamy w tworzeniu umów o pracę i związanych z tym dokumentów, a także regulaminów pracy i innych wymaganych przepisami prawa dokumentów wymaganych od pracodawców.

Wszystkie oferowane przez Naszą Kancelarię Prawną usługi świadczone są przy dołożeniu szczególnej staranności, wiedzy i doświadczenia. Każda usługa jest szyta na miarę i dopasowywana do potrzeb Klienta Kancelarii.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej Kancelaria korzysta z doświadczenia i wiedzy współpracujących z Nami prawników praktykujących w różnych dziedzinach prawa, w tym prawa zamówień publicznych, prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń oraz prawa pracy.

Radcowie Prawni zatrudnieni w Naszej Kancelarii Prawnej posiadają aktualne wpisy na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Każdy zatrudniony przez nas prawnik jest profesjonalistą doświadczonym w swoim zawodzie.

Rodzaje usług:
 • Prawo cywilne,
   
  Prawo spółek handlowych i korporacyjne
   
  Prawo rodzinne i spadkowe,
   
  Prawo administracyjne i budowlane
   
  Prawo ubezpieczeń społecznych
   
  Prawo zamówień publicznych
   
  Nieruchomości
   
  Umowy o roboty budowlane
   
  Prawo pracy
   
  Odszkodowania, odzyskiwanie środków Poliso-lokaty
   
  Prawo autorskie i własności intelektualnej
   
  Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
   
  Odfrankowienie kredytów – umowy kredytowe
   
  Prawo kontraktów
   
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:
 • KARDASZ KRZYSZTOF GD/GD/2357
 • STASZAK SŁAWOMIR GD/GD/2574
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Lidzbarska 32
Miejscowość:  Elbląg
Kod pocztowy:  82-300
Województwo:  warmińsko – mazurskie
Telefon:  +48 58 309 29 69
Faks:  
Adres e-mail:  kancelaria@krp-ks.pl
Adres strony www:  www.krp-ks.pl

liczba odwiedzin: (aktualizacja co 3 dni)

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.