K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

 

Zakres świadczeń
Opis: Kancelaria Prawna K&S Kardasz Staszak z siedzibą w Gdańsku oraz Oddziałami w Elblągu i Malborku powstała jako wspólne przedsięwzięcie prawników z wieloletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu prawa radcy prawnego Krzysztofa Kardasza oraz radcy prawnego Sławomira Staszaka. Kancelaria nasza świadczy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów gospodarczych i publicznych.

Usługi prawne dedykowane są do Klientów poszukujących pomocy prawnej na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz okolic Trójmiasta jak również w Elblągu, Malborku oraz wszystkich miejscowościach ościennych.

Partnerzy naszej Kancelarii legitymują się wszechstronnym i bogatym doświadczeniem w przedmiocie stałej i doraźnej obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, reprezentacji przedsiębiorców w procesach gospodarczych, windykacji należności z tytułu działalności gospodarczej.

Kancelaria Prawna K&S podejmuje się prowadzenia postępowań sądowych oraz administracyjnych na całym obszarze kraju. Wychodząc na przeciw oczekiwań Klientów Kancelarii nasi prawnicy świadczą usługi prawne również za pośrednictwem środków przekazu bezpośredniego tj. telefonicznie, e-mailowo oraz za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

Nasi prawnicy obsługują również Klientów przebywających obecnie poza granicami kraju m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech czy Norwegii, a wymagających pomocy w prowadzeniu swoich spraw w Polsce (m.in. spraw rodzinnych, spadkowych lub finansowych).

Świadczymy również pomoc prawną w zakresie odfrankowienia kredytów bankowych (kredyt we frankach), odzyskiwania środków z poliso-lokat, pomoc prawną w sporach z bankami, a także pomoc w obronie przed egzekwowaniem przedawnionych roszczeń przez podmioty finansowe.

Wszystkie oferowane przez Naszą Kancelarię Prawną usługi świadczone są przy dołożeniu szczególnej staranności, wiedzy i doświadczenia. Każda usługa jest szyta na miarę i dopasowywana do potrzeb Klienta Kancelarii.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej Kancelaria korzysta z doświadczenia i wiedzy współpracujących z Nami prawników praktykujących w różnych dziedzinach prawa, w tym prawa zamówień publicznych, prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń oraz prawa pracy.

Radcowie Prawni zatrudnieni w Naszej Kancelarii Prawnej posiadają aktualne wpisy na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Każdy zatrudniony przez nas prawnik jest profesjonalistą doświadczonym w swoim zawodzie.

Rodzaje usług:
 • Prawo cywilne,
   
  Prawo spółek handlowych i korporacyjne
   
  Prawo rodzinne i spadkowe,
   
  Prawo administracyjne i budowlane
   
  Prawo ubezpieczeń społecznych
   
  Prawo zamówień publicznych
   
  Nieruchomości
   
  Umowy o roboty budowlane
   
  Prawo pracy
   
  Odszkodowania, odzyskiwanie środków Poliso-lokaty
   
  Prawo autorskie i własności intelektualnej
   
  Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
   
  Odfrankowienie kredytów – umowy kredytowe
   
  Prawo kontraktów
   
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:
 • KARDASZ KRZYSZTOF GD/GD/2357
 • STASZAK SŁAWOMIR GD/GD/2574
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Okopowa 17 A lok. 2
Miejscowość:  Gdańsk
Kod pocztowy:  80-819
Województwo:  pomorskie
Telefon:  +48 58 309 29 69
Faks:  
Adres e-mail:  kancelaria@krp-ks.pl
Adres strony www:  www.krp-ks.pl

 

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.