KNF Team

Zakres świadczeń
Opis:

KNF Team to spółka zrzeszająca kilka świetnych kancelarii prawnych, stowarzyszeń i fundacji, dzięki czemu poznając problem klienta bezpośrednio kierujemy jego sprawę do odpowiedniego specjalisty danej dziedziny. Pomagamy ludziom poprzez edukacje, dzięki czemu odzyskują swoje pieniądze, czas i spokój oraz realizują swoje cele. Wachlarz naszych usług ukierunkowany jest na potrzeby klientów w dość dynamicznie zmieniających się przepisach i rozwoju rynku. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla osób fizycznych, osób prawnych oraz przedsiębiorców- indywidualnie analizując korzyści i ryzyko każdej sprawy. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją co jest gwarancją bezstronnej i rzetelnie wykonanej pracy.

W chwili obecnej głównie zajmujemy się: odzyskiwaniem utraconych pieniędzy z polis ubezpieczeniowo-kapitałowych ( tzw. polisolokatami ), odszkodowaniami osobowymi i rzeczowymi, oddłużaniem majątku, windykacją należności,  skupem wierzytelności, kredytami walutowymi, planowaniem podatkowym dla przedsiębiorców, służebnością przesyłu, odzyskiwaniem pieniędzy z konta OFE i ZUS po śmierci członka OFE i ZUS,  oraz problemami z ZUS, US, GIODO, a także pomocą we wdrożeniu dyrektywy RODO. Oferta ciągle poszerza się, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów.Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy Klienta na etapie polubownym jak i sądowym we wszystkich postępowaniach, które prowadzimy.

Wiele osób decyduje się na współpracę z nami, ponieważ posiadamy wiedze, doświadczenie, wyszkoloną kadrę i specjalistów.

Jednym z priorytetów KNF TEAM jest odzyskiwanie pieniędzy z Polis z UFK. W polisach oszczędnościowych skuteczność mamy bliską 99% bowiem  nasi partnerzy jako pierwsi wygrali z T.U. EUROPA (GETIN BANK). Stworzyliśmy również Giełdę Polis, na której osoby poszkodowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe będą mogły sprzedać swoje polisy (wierzytelności) otrzymując pieniądze bez udziału jako strona w sądzie.

Rodzaje usług:
  • odzyskiwanie pieniędzy z poliso-lokat,
  • odszkodowania osobowe i rzeczowe,
  • planowanie podatkowe i sukcesja,
  • służebność przemysłu,
  • oddłużanie majątku,
  • pomoc frankowiczom,
  • problemy z ZUS, US oraz z GIODO,
  • doradztwo gospodarcze,
  • odzyskiwanie pieniędzy z konta OFE i subkonta ZUS,
  • windykacja (swoich należności)
Publikacje:  
Języki obce:  angielski
Nr wpisu:  
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. G. Narutowicza 2
Miejscowość:  Wieluń
Kod pocztowy:  98-300
Województwo:  
Telefon: +48 733-778-096
Faks:  
Adres e-mail:  biuro@knfteam.pl
Adres strony www:  http://www.knfteam.pl


Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.