Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Baranowski

Zakres świadczeń
Opis:

Kancelaria Prawnicza Rady Prawnego Macieja Baranowskiego powstała w 2003 roku. Maciej Baranowski – radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach Kt 2188, jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, który pełni również funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów, zarówno osób fizycznych, małych przedsiębiorców, jak i dużych spółek, reprezentujących różne branże. Świadczymy wyspecjalizowaną pomoc prawną i pomagamy zarówno w sprawach bieżącej działalności (kontrola umów, negocjacje, spory pracownicze, windykacja należności), jak i w skomplikowanych projektach, związanych z przekształceniami, postępowaniem naprawczym itp.

Kancelaria oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie sumienności i staranności, obejmującą wszystkie istotne aspekty funkcjonowania przedsiębiorców. Nasi współpracownicy i partnerzy specjalizują się w szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym oraz handlowym i podatkowym. 

Kancelaria stale współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin prawa, legitymującymi się szeroką wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Jesteśmy w pełni otwarci na ciągłe zmiany prawa; dotyczy to także zmian jakie nastąpiły i następują w związku z przystąpieniem do Unii Europejskiej. Nasi współpracownicy to radcowie prawni, adwokaci i aplikanci radcowscy, których współpraca gwarantuje dyspozycyjność i mobilność w świadczeniu wszechstronnej pomocy prawnej.

Nasza Kancelaria oferuje także sporządzanie opinii i analiz prawnych, zastępstwo procesowe przed wszelkimi sądami, organami administracji państwowej czy urzędami. Udzielamy bieżących informacji prawnych dotyczących aktualnych zmianach w przepisach prawnych i dokonywanie ich wykładni. Zapewniamy pomoc prawną w następujących szczegółowych zakresach specjalistycznych:

Rodzaje usług:
 • umowy w obrocie gospodarczym,
 • prawo cywilne, handlowe i gospodarcze,
 • sprawy podatkowe,
 • sprawy administracyjne,
 • prawo pracy,
 • spory i dochodzenie należności,
 • zagadnienia naprawcze i upadłościowe,
 • sporządzanie opinii i analiz prawnych,
 • zastępstwo procesowe przed sądami, organami administracji państwowej i urzędami,
 • udział w negocjacjach i mediacjach
Publikacje:  
Języki obce: angielski
Nr wpisu:
 • Kt 2188
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul.  Jana III Sobieskiego 8/3
Miejscowość:  Katowice
Kod pocztowy:  40-082
Województwo:  śląskie
Telefon: +48 32 253 96 95
 tel. kom.: 601 490 179 lub 605 423 411
Faks:  
Adres e-mail:  kancelaria@kancelariabaranowski.com
Adres strony www:  www.kancelariabaranowski.com

liczba odwiedzin: 98

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.