Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Olejnik-Hejne

 

hejne

Zakres świadczeń
Opis:

Kancelaria adwokacka Marty Olejnik-Hejne Wrocław została stworzona z wielkiej chęci niesienia pomocy prawnej osobom, które w danym momencie bardzo tego potrzebują. Specjalizujemy się w szeroko pojętych zagadnieniach z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, alimenty, podział majątku, opieka nad dzieckiem) oraz spadkowego, które oprócz wiedzy wymagają ogromnej empatii w tej niezwykle delikatnej życiowo materii. Nasza Kancelaria Adwokacka osiąga bardzo dobre wyniki także w innych dziedzinach prawa m.in. w sprawach karnych lub w sprawach o odszkodowanie. Jesteśmy przekonani, że skoro przepisy prawne regulują niemal każdą sferę naszego życia przed podjęciem istotnych i czasem nieodwracalnych decyzji warto jest skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika. Dobry adwokat łącząc pasję z umiejętnościami i zaangażowaniem zawsze jest w stanie wypracować najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów – i właśnie w taki sposób pracujemy.

Problematyka prawa rodzinnego jest złożona i obejmuje między innymi:

rozwody i separacje, podziały majątku, alimenty, sądy dla nieletnich, kontakty z dziećmi, pozbawienie bądź ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa, przysposobienie (adopcja), uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego, mediacje.

Obsługujemy klientów indywidualnych z Polski jak i klientów zagranicznych – pomocy udzielimy zarówno w w języku polskim, włoskim jak i angielskim. 

Główny obszar działania kancelarii to Wrocław oraz woj. dolnośląskie, a w uzasadnionych przypadkach teren całej Polski bądź Europy.
Rodzaje usług:
 •  
  sprawy o alimenty,
  sprawy o rozwód (rozwody)
  sprawy o separację,
  sprawy o podział majątku
  sprawy rozpatrywane przez sądy dla nieletnich,
  sprawy o kontakty z dziećmi
  sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej,
  sprawy o ustalenie albo zaprzeczenie ojcostwa,
  sprawy o przysposobienie (adopcję)
  sprawy o uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego ,
  pomoc w mediacjach.
Publikacje:
Języki obce:  angielski, włoski
Nr wpisu:  https://www.ora.wroc.pl/znajdz-adwokata/?nameLawyer=olejnik-hejne&address=
Dane kontaktowe:
Ulica:  ul. Krupnicza 13, lok. 201
Miejscowość:  Wrocław
Kod pocztowy:  50-075
Województwo:  dolnośląskie
Telefon:  +48 71 721 50 70, +48 606 317 230
Faks:   71 721 50 80
Adres e-mail:  kancelaria@umocowana.pl
Adres strony www:  www.umocowana.pl

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.