szkic

Opis:Kancelaria Prawna – Adwokat Marcin Nowak, Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak działa na rynku od 2005 roku.

Z powodzeniem i skutecznością bronimy interesów swoich Klientów poprzez świadczenie profesjonalnej pomocy we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa, a w szczególności prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, karnego skarbowego, wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa pracy, reprezentowanie podmiotów w ramach postępowania upadłościowego i naprawczego, prawa budowlanego, prawa podatkowego, prawa zamówień publicznych.

Pomocą służymy na terenie Katowic, Chorzowa, Siemianowic oraz całego kraju.

Partnerzy naszej Kancelarii legitymują się wszechstronnym i bogatym doświadczeniem w przedmiocie stałej i doraźnej obsługi prawnej przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, reprezentacji przedsiębiorców w procesach gospodarczych, windykacji należności z tytułu działalności gospodarczej, jak i Klientów indywidualnych.

Naszą Kancelarię charakteryzuje indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dogłębna i pełna analiza problemu prawnego celem zapewnienia najlepszej jakości usług.

Wszystkie oferowane przez Naszą Kancelarię Prawną usługi świadczone są przy dołożeniu szczególnej staranności, wiedzy i doświadczenia. Każda usługa jest szyta na miarę i dopasowywana do potrzeb Klienta Kancelarii. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej Kancelaria korzysta z doświadczenia i wiedzy współpracujących z nią doświadczonych partnerów z każdej gałęzi prawa.

Rodzaje usług:Prawo cywilne,  

Prawo spółek handlowych i korporacyjne,

Prawo rodzinne, opiekuńcze i spadkowe,  

Prawo gospodarcze i handlowe,

Prawo ubezpieczeń społecznych,

Prawo zamówień publicznych,

Prawo pracy,

Odszkodowania, odzyskiwanie środków z Poliso-lokat,

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne,

Odfrankowienie kredytów – umowy kredytowe,

Prawo budowlane i podatkowe
Publikacje: 
Języki obce:angielski
Nr wpisu:
Dane kontaktowe:
Ulica: ul. Jagiellońska 1
Miejscowość: Chorzów
Kod pocztowy: 41-500
Województwo: śląskie
Telefon: +48 600 223 463, +48 600 330 122
Faks: 32 241 36 37, 32 241 36 46
Adres e-mail: kancelariamnowak@op.pl
Adres strony www: www.nowakadwokat.pl

Serwis www.oszukaniprzezpolisy.pl informuje, że prezentowane tutaj dane pochodzą ze źródła i są zgodne z prawdą. Informacji o źródle ich pochodzenia udziela www.oszukaniprzezpolisy.pl. Aby poprawić lub usunąć dane należy skontaktować się z właścicielem bazy za pomocą formularza.